2015 Asma Tavan Modelleri

2017 Asma Tavan Modelleri

Evinizin ilk girişte veya ilk görünüşte herkes tarafından beğenilip farklı bir tarz ile dikkat çekmesini istiyorsanız evinizde mobilya ve aksesuarlardan ziyade duvar ve tavanlarınıza özen göstermelisiniz. Duvar ve tavan renginiz ne kadar çekici ve güzel ise eviniz bir o kadar gösterişli ve şık olacaktır. Sade tavan ve sade bir duvar modeli ile istediğiniz kadar mobilya ve dizayna dikkat edin yine de istenilen olumlu etkiyi elde edemeyeceksinizdir. Yurt dışındaki iç mimarların ve dizayn ekiplerinin evlerdeki tek değişikliği asma tavanlar oldu. Türkiye ye bu uygulama geç gelse de hak ettiği tahtına kavuştu ve sıkça kullanılır hale geldi. Özellikle son zamanlarda yapılan evlerde vazgeçilmez niteliğinde.

Asma tavan modelleri 2017 asma tavan kullanılmaya ilk başlandığında sade ve sonralarda desenli modeller, klasik geometrik şekiller ön planda olsa da asma tavan adeta çığır atlamış gibi farklı tasarım ve modelleri ile son zamanlarda dikkat çekiyor. Bu yıl spot aydınlatmalı, gergi tavan sistemi ve farklı şekillerin led aydınlatmalar ile görsel şölenleri ön planda.

 

asma tavan modelleri, 2017 asma tavan çeşitleri, asma tavanlar, çeşitli asma tavanlar, en son asma tavan modelleri, değişik asma tavanlar, en güzel asma tavanlar, muhteşem asma tavanlar