Ana Menü

2015 Dekorasyon Modelleri

2015 Dekorasyon Modelleri

2015 DEKORASYON MODELLERİ

 

Cuneyt ALAN – 2015 Dekorasyon Modelleri : 2015 yılında tek bir malzemenin tüm dekorasyonda kullanıldığına şahit olacağız. Duvarlarda alışkın olmadığımız büyüklükte tablo ve aynaların yer aldığını göreceğiz.
Duvarlarda asılmış televizyon üniteleri yerine tüm duvarı kaplayan televizyonun duvar kaplamasına dâhil edildiği tasarımlar göreceğiz.
Duşlar ayrı bir bölüm olarak tasarlanmayacak, banyo ile bütünleşecektir. Beyaz duvarların yerini gri duvarlar alacaktır. Gri 2015 in en gözde nötr renklerindendir.
Renk seçimi yaparken birbiriyle, mobilya ve aksesuarlar ile uyumlu renklerin seçilmesi önemlidir. Örneğin kırlent yastıklar kolayca değişebildiğinden moda renklerin ve desenlerin rahatça kullanılabildiği dekoratif parçalardır.
Mobilyalarda masif ahşabı sıkça göreceğiz tabi ki daha doğal renklerde ve natürel cila ile uyarlama yapılmış olmalı.
Bu yıl duvarları alışkın olmadığımız kadar büyük parçalar süsleyecek, şık ayna ve tablolar. Ev dekorasyonlarınız için çevre dostu malzemelerle beraber çok daha iyi sonuçlar elde edersiniz. Yastık, kanepe, koltuk gibi eşyalarda hayvan ve doğa motiflerini daha çok göreceğiz.
Her sene olduğu gibi şapkalı abajurlar yine olmazsa olmazlar arasında.
Santorini mavisi dediğimiz çok canlı olan mavi evlerimizde oldukça sık kullanacağımız bir renk olarak karşımıza çıkmakta. Bu renk tonu pembe, gri, sarı ya da beyaz renkle çok uyumlu olacaktır.
Pastel tonlar evinize sakin bir hava katıyor. Örneğin turuncu yeşil ve tozpembe gibidir.
Mutfak dolapları için ya da kapılar için ve aksesuar seçeneklerinde özellikle zeytin yeşili rengi tercih ediliyor.

 

Bizler, Cüneyt ALAN ve ekibi olarak öncelikle size sonra da yaptığımız işe ve kendimize saygı duymasını bir ilke edindik. Yaklaşık 25 yıllık tecrübemizle iç ve dış dekorasyon adına kendimizi geliştirdik ve hakkımızda daima iyi şeyler konuşulmasını başardık.

Tüm iç ve dış dekorasyon işlerinizi yaptırmaya karar vermeden önce lütfen bize danışın.
Dekorasyon bir sanattır.Size ve sanatımıza değer veriyoruz.
CÜNEYT ALAN
0 532 654 35 80 – 0 545 608 21 79

2015 dekorasyon modelleri, 2015 dekorasyonları, 2015 dekorasyon çeşitleri, en son dekorasyonlar, 2015 dekorasyon fiyatları,2015 dekorasyon ürünleri« (Önceki Resimler)
(Sonraki Resimler) »