Ana Menü

2015 Ev Dekorasyonları

Dekorasyoncu

2015 EV DEKORASYONLARI

 

Cüneyt ALAN2015 Ev Dekorasyonları

Siz değerli müşterilerimiz için Cüneyt ALAN ve Ekibi olarak yurtiçindeki yapı dekorasyon fuarlarını sürekli takip edip faydalı ürün ve bilgileri toplamaya devam ediyoruz. Sizlere bu yılki izlenimlerimi paylaşmak istiyorum. 2015 yılına damgasını vuran mobilya ve asma tavan çalışmaları oldu. Her iki çalışmalar zinciride bu yılın en gözde ve kaliteli ürün ve uygulamalarını sergiledi.

2015 ev dekorasyonlarında, Mobilya kategorisi birbirinden güzel tasarım ve malzeme çeşitliliğiyle iç mimarinin gözdesi haline geldi. Zemin ve tavanların görselliği kadar, ikisi arasında kalan mekanlarıda mobilya dekorasyonuyla süslemenin önemini bir kes daha dekorasyon severlere sergileyen mobilya üreticileri adeta ”Bizsiz asla olmaz” dedirttiler yapı dekorasyon fuarlarında. Asma Tavan çalışmalarıda buna keza aynı görsel şöleni sürdürdüler. Rengarenk ve şık görsel malzemelerle süslenmiş ve modern çizimlerle tamamlanmış şekilleriyle asma tavanlar ve mobilyalar birbirini tamamlamış ve birer şaheser olarak ev ve işyerilerimize yerleşmiş görünüyorlar. Fuarları gezen dekorasyon severler, sürekli olarak asma tavan uygulayıcıları ve mobilya üreticileriyle pazarlık halindeydiler edindiğim izlenimlerimden. Bizleri tanıyan fuar gezerler içerisinde bizlerde bu pazardan payımızı fazlasıyla almış durumdayız. Teknolojinin ilerlemesiyle gerek malzemelerde, gerekse mimarisinde farklılık gösteren mobilya ve asma tavan dekorasyonları asla eskimeyecek birer vazgeçilmez olduklarını geçtiğimiz yıllarda olduğu bu yılda kanıtlamış oldular. Tüm fuar çalışanlarına ve ürün pazarlamcılara verdikleri emeklerden dolayı teşekkür ediyoruz.

Tüm iç ve dış dekorasyon işlerinizi yaptırmaya karar vermeden önce lütfen bize danışın.
Dekorasyon bir sanattır.Size ve sanatımıza değer veriyoruz.
CÜNEYT ALAN
0 532 654 35 80 – 0 545 608 21 79


2015 ev dekorasyonu, 2015 mobilya dekorasyonu, 2015 asma tavan dekorasyonu, iç mimari, mobilya çeşitleri, asma tavan modelleri, mobilya ve asma tavanlar« (Önceki Resimler)
(Sonraki Resimler) »