Ana Menü

2015 Mobilya Dekorasyonu

2015 Mobilya Dekorasyonu

2015 MOBİLYA DEKORASYONU

 

Cüneyt ALAN – 2015 Mobilya Dekorasyonu

Ülkemizde mobilya dekorasyon fikirleri genel olarak Avrupa akımlarından etkilenmektedir. Bizim kendi tarzımızı katarak geliştirdiğimiz bu akımlar, daha sonra arap ülkelerine gitmekte ve buralarda daha iddialı ve şatafatlı şekilde hayat bulmaktalar.Mobilya dekorasyon fikirleri, son dönemlerde, genel olarak kullanışlılık ve fonksiyonellikten çok, dekoratif ve estetik olmak zorunda. Eskiden en büyük mobilya firmalarının bile bir tasarım ekibi bulunmaz, sadece kullanışlı ve büyük mobilyalar üretilirdi. Ancak günümüzde geldiğimiz noktaya bakacak olursak, kullanışlılığın ikinci planda kalarak, estetik ve tasarımın zirveye yerleştiğini görmekteyiz. Mobilya sektörü öyle bir hal aldı ki, büyük firmalar milyon dolarları sadece iyi bir tasarım için harcayabilmekteler. Mobilyaların tasarım akımları ve estetik görünüşleri, firmaların en büyük reklam araçlarından bir tanesi haline dönüşmüş durumda.

Sadece görünüm alanında tasarımlar yaratılmıyor. Son dönemlerde kullanışlılık ve fonksiyonellik alanlarında da çok yaratıcı tasarımlar hayat bulmakta. Teknolojiyi üst düzeyde kullanmaya başlayan mobilya firmaları, bir kumanda yardımıyla, dolabın içerisinden çıkan TV, otomatik olarak açılan çekmeceler ve kendinden aydınlatmaya sahip mobilyaları, müşterilerine sunmaya başladı.

Bunun dışında, son yılların en önemli mobilya dekorasyon akımlarından bir tanesi de loft dekorasyon stilleri olarak dikkat çekmekte. Bu akım Avrupa ve dünyanın pek çok gelişmiş ülkesinde çok katlı camlı kulelerin, ev haline dönüştürülerek, oluşturulan dekorasyon akımı olarak bilinmekte.

 

Tüm iç ve dış dekorasyon işlerinizi yaptırmaya karar vermeden önce lütfen bize danışın.
Dekorasyon bir sanattır.Size ve sanatımıza değer veriyoruz.
CÜNEYT ALAN
0 532 654 35 80 – 0 545 608 21 79

2015 Mobilya Dekorasyonu

2015 Mobilya Dekorasyonu


2015 mobilya dekorasyonu,2015 mobilya dekorasyon fikirleri,mobilya dekorasyonu,mobilya tasarımları,mobilya dekorasyon önerileri,mobilya tarzları« (Önceki Resimler)
(Sonraki Resimler) »