Ana Menü

Dekorasyon

DEKORASYON

DEKORASYON

Cüneyt ALAN – 26.09.2015
İç veya Dış Cephe tadilat/tamirat işleri yaptırmayamı karar verdiniz? Evinizin veya işyerinizin dekorasyonunumu yenilemek istiyorsunuz? Bu konularda uzman bir ekibemi ihtiyacınız var? Doğru adrestesiniz…
Her türlü iç ve dış dekorasyon işlerinizde güvenle çalışabileceğiniz, konularında uzman, iş ahlakı yüksek, disiplinli bir iş karakterine sahip olan Cüneyt ALAN ve Ekibi daima sizlerin hizmetinizdedir. Tek yapmanız gereken 7/24 telefonlarımızı aramanızdır. Dekorasyon bir sanattır. Biz Cüneyt ALAN ve Ekibi olarak sizlere ve sanatımıza değer veriyoruz. İşinin gerçek ehli olan ustalarımızla çalışmanın verdiği huzur ve güvenle yolumuza devam ediyoruz.

7/24 ULAŞABİLECEĞİNİZ TELEFON NUMARALARIMIZ  

 ♣ (0 532) 654 35 80 / (0 545) 608 21 79 ♣

Dekorasyon Ürünleri

Cüneyt ALAN

Dekorasyon adı altındaki her kalem işinizde yardım alabileceğiniz ve güvenebileceğiniz konusunda uzman bir kadromuz bulunmaktadır. Gerek tek kalem işlerinizde, gerekse anahtar teslim tüm dekorasyon işlerinizde büyük bir özveri ve itina ile çalışacak, işinizi tam ve eksiksiz yapabilecek donanımı yüksek elemanlarımızla hizmet veriyoruz. Bunun yanı sıra modern ekipman, takım ve aletlerle çalışıyoruz. Evinizin veya işyerinizin anahtarını büyük bir güven ve huzurla verebileceğiniz huzurlu bir çalışma ortamı sağlamak için 25 yıllık tecrübemiz ve iş disiplinimizi kullanıyoruz. A’dan Z’ye tüm tadilat-tamirat işlerinizi gününde ve sözünde yapmak ile işlerinizi tam ve eksiksiz olarak tamamlayıp alnımızın akıyla teslim etmek bizim daima tek ilke ve amacımızdır. Cuneytalan.Com isimli Web Sitemiz içerisinde aradığınız ve ilgilendiğiniz tüm dekorasyon konuları hakkında geniş bilgi ve paylaşımları rahatlıkla bulabilirsiniz. Alçı işleri, boya badana işleri, fayans ve seramik çalışmaları, asma tavanlar, kartonpiyer süslemeleri, dış cephe kaplama ve mantolama işleri, ahşap dekorasyon işleri veya bahçe düzenlemelerine kadar tüm konularda sizlere yardımcı olmaya hazırız. Dekorasyon, çok geniş bir yelpazeye sahip olan uygulamalar ve çalışmalar bütünüdür. İçerdeki veya dışardaki her kalem işten ayrı ayrı ustalar bulup onlarla ayrı ayrı uğraşmaktansa, tek bir uzmanla muhatap olup huzurlu bir şekilde temiz ve gününde yürütülen işlerinizi seyretmenin mutluluğunu sizlere yaşatmak istiyoruz. Dekorasyon adına her kalem işinizde uzman elemanlarımız bulunmaktadır. Bizimle irtibata geçmeniz yeterli. Birlikte modern mimari çözümler üretiyor ve hayalinizdeki mekanlara sizleri kavuşturuyoruz. Dekorasyon bir sanattır.
İşinde uzman ustalarımız, modern ekipmanlarımız ve yüksek iş disiplin ve ahlakımızla siz değerli müşterilerimizin yüzlerini güldürmek ve hayal ettikleri mekanlara kavuşturmak en büyük idealimiz ve değişmez çizgimizdir.
SAYGILAR SUNUYORUZ

Cüneyt ALAN ve Ekibi


dekorasyon, dekorasyon yapmak, ankara dekorasyon, ankara dekorasyon firmaları, dekorasyoncular ankara, dekorasyon yaptırmak istiyorum« (Önceki Resimler)
(Sonraki Resimler) »