Abajur Modelleri

Abajur Modelleri

ABAJUR MODELLERİ

 

Cüneyt ALANAbajur Modelleri

Kullanılan aydınlatma sistemleri ve aydınlatma elemanları büyük bir öneme sahiptir. Bir odanın doğru aydınlatılması demek, o odanın daha geniş izlenim uyandırması ve aynı zamanda odada yer alan eşyaların göze daha hoş gözükmesi demektir. Bu nedenledir ki, odalarda kullanılacak olan aydınlatma seviyesine ve aydınlatma elemalanlarına dikkat edilmeli. Ankara Boyacı

Ev içerisinde birçok farklı aydınlatma ürününe yer verilmekte. Bunlardan biri olan abajur, sıklıkla karşılaşılan ve tercih edilen kullanışlı ve dekoratif aydınlatma elemanıdır. Abajur modelleri yatak odası, çocuk odası, salon, hol dekorasyonu için kullanılabilir. Komodin, şifonyer, dresuar veya bir sehpa üzerinde abajur modelleri konumlandırılabilir. Onu en iyi hissettiğiniz yere yerleştirmeniz en uygunu olacaktır.

Abajur modelleri, gözü yoran bir ışık yerine daha dinlendirici bir ışık yayarlar etrafa. Ev içerisinde asıl aydınlatma ürünü değil, yan aydınlatma ürünüdür. Asıl aydınlatmayı destekleyici görevi vardır. Demin belirttiğimiz dinlendirici özelliği ile loş bir ortam oluşturmak için de idealdir. Gözlerinizi dinlendirdiğiniz de, yatak odasında kısa süreli uzandığınızda emin olun size huzur verecektir.

Abajur modelleri arasında sade tasarımlar bulabileceğiniz gibi ilginç ve yaratıcı modeller ile karşılaşmakta mümkündür. Ev dekorasyonu tarzınıza göre bir seçim yapmak, karar verirken sizi etkilemi bize sorarsanız. Alakasız bir seçenek, uyum sorununa neden olabilir.

Işık seviyeleri, abajurdan abajura farklılık gösterebilir. Abajurun başlığının tasarım ve malzeme cinsi olarak değişkenlik göstermesi, farklı aydınlatma seviyelerin açığa çıkmasına sebebiyet vermektedir. Yine burada kendi zevkiniz ve evinizin uyumunu ön planda tutabilirsiniz.

Bizler, Cüneyt ALAN ve ekibi olarak öncelikle size sonra da yaptığımız işe ve kendimize saygı duymasını bir ilke edindik. Yaklaşık 25 yıllık tecrübemizle iç ve dış dekorasyon adına kendimizi geliştirdik ve hakkımızda daima iyi şeyler konuşulmasını başardık.

Tüm iç ve dış dekorasyon işlerinizi yaptırmaya karar vermeden önce bize danışın.
Dekorasyon bir sanattır.Size ve sanatımıza değer veriyoruz. Ankara Boyacı
CÜNEYT ALAN
0 532 654 35 80 – 0 545 608 21 79

Abajur Modelleri
Abajur Modelleri

 

Abajur Modelleri
Abajur Modelleri

 

Abajur Modelleri, abajur çeşitleri, 2015 abajur modelleri, abajur fiyatları, modern abajur modelleri, masa lambası, abajur şapkaları, klasik abajur modelleri, ayaklı abajur modelleri, Ankara Boyacı