Ahşap Ev

Ahşap Ev

AHŞAP EV

 

Cüneyt ALANAhşap Ev

Kışlık mekanlarda, dağlık alanlarda ya da köyde bir ev yaptırmak istiyorsanız, o zaman size önerimiz ahşap ev modelleri olacak. Genellikle bir adet salon içinde mutfak ve bir adet de yatak odası şeklinde tasarlanan ve yazlık, tatil yerleri için de ideal bir seçenek olan ahşap evleri kendiniz yaptırabilir ya da hazır olarak da satın alabilirsiniz. Yazlık bir tatil beldede arsanız varsa, tonlarca para harcayıp iki üç katlı ev yaptırmak yerine, çok daha şirin, çok daha kullanışlı ve çok daha modern bir seçenek olan ahşap evleri tercih edebilirsiniz. Ankara Boyacı

Kahverengi tonlarındaki ahşap evinizin içini modern bir şekilde dekore edin. Şık ve renkli kilimler, dekoratif aksesuarlar, rahat ve küçük mobilyalar, katlanır stor perdeler ile dekore edeceğiniz ahşap evinizi, kış günlerinde de kullanmak istiyorsanız, evinizin içinde şömineyi tercih edebilirsiniz. Odun ile yakılan ya da elektrikli şömineleri bu tarz ahşap evlerde kullanabilirsiniz. Kışlık ahşap evinizde şömine çok iyi bir seçenek olacak.

Haftasonu bir tatil kaçamağı için gideceğiniz kışlık ahşap eviniz için kışlık aksesuarlar kullanın. Bu evinizde battaniyelere ihtiyacınız olacak. Koltuğun üzerinde duracak bir battaniyeye sarılarak tatil boyunca film izlemenin keyfini çıkaracaksınız. Rahat koltuklar, berjerler ile dekore edeceğiniz ahşap ev modelleri, hazır olarak da satın alabileceğiniz evler oluyor. Kullanışlı, rahat, küçük kutu gibi bir ev arıyorsanız siz de yazlık ya da kışlık eviniz için bu ahşap evleri tercih edebilirsiniz.

Bizler, Cüneyt ALAN ve ekibi olarak öncelikle size sonra da yaptığımız işe ve kendimize saygı duymasını bir ilke edindik. Yaklaşık 25 yıllık tecrübemizle iç ve dış dekorasyon adına kendimizi geliştirdik ve hakkımızda daima iyi şeyler konuşulmasını başardık.

Tüm iç ve dış dekorasyon işlerinizi yaptırmaya karar vermeden önce bize danışın.
Dekorasyon bir sanattır.Size ve sanatımıza değer veriyoruz. Ankara Boyacı
CÜNEYT ALAN
0 532 654 35 80 – 0 545 608 21 79

Ahşap Ev
Ahşap Ev

 

Ahşap Ev
Ahşap Ev

 

Ahşap Ev, ahşap evler, ahşap ev modelleri, ahşap ev yapımı, ahşap ev fiyatları, kütük ev, ahşap ev modelleri ve fiyatları, ahşap ev malzemeleri, ahşap ev maliyeti, Ankara Boyacı