Ana Menü

Akrilik Mutfak Dolapları

Akrilik Mutfak Dolapları

AKRİLİK MUTFAK DOLAPLARI

Cüneyt ALANAkrilik Mutfak Dolapları

Akrilik Kapak Nedir

Ham MDF levhanın üzerine akrilik parlak folyonun eklenmesiyle yapılan bir kapak türüdür. İki tür akrilik kapak vardır; birincisi boya türü, ikinci melamin türüdür. Melamin; MDF üzerine yapılan bir kaplamadır. Bu kaplama kapağı güçlendirdiği için, çizilmeler karşı önemli avantaj sağlamaktadır.

Bir diğer akrilik kapak türü de, Akrilik panel olarak bilinen ve İtalya’ da üretilen akrilik kapaktır. İç yüzü ve dış yüzü 2 milim kalınlığındadır. Bu kapağın en büyük avantajı su geçirmeye karşı dayanıklı olmasıdır. Uzun yıllar yıpranmadan, çizilmeden kullanılabilir. Fiyatları biraz yüksektir. Dekorasyon

Akrilik günümüzün en yangın mutfak dolabı modellerinin başında gelmektedir. Bir çok artısı vardır. Uzun yıllar kullanılabilirler, çizilmeme özelliğine sahiptir, kolay temizlenirleri, hijyeniktir, sağlıklıdır. Fiyatları biraz yüksek olsa dahi sunulan kaliteye değecektir. Ahşap Mutfak Dolapları, Amerikan Mutfak Dolapları, Ankastre Mutfak Dolapları, Lake Mutfak Dolapları, Akrilik Mutfak Dolapları, Laminat Mutfak Dolapları, Masif Mutfak Dolapları, Membran Mutfak Dolapları, Modern Mutfak Dolapları ve daha birçok sayamadığımız 2016 mufak dolap modellerini mekanlarınıza tasarlayıp, üretip, fiyatlandırıp ve uzman personellerimiz tarafından montajı yapılıp siz değerli müşterilerimize tam ve eksiksiz olarak teslim ediyoruz.

Akrilik Mutfak Dolaplarının Kullanım Alanı

Akrilik kapaklar, ayna kadar parlak kapak türüdür. Parlaklığı ve pürüzsüz yüzeyi ile hem şık hem kaliteli bir görüntü sağlamaktadır. Şık ve modern mutfağa sahip olmak isteyenler için en ideal modeldir. Ayrıca en dayanıklı kapak olarak bilinmektedir.

Akrilik Mutfak Dolaplarının Avantajları

  •  Çizilmeyen kapaklardır.
  • Suya karşı dayanıklıdır.
  • Kolay temizlenme özelliğine sahiptir.
  • Çok iyi bir kaliteye sahiptirler.
  • Parlak ve mat olarak iki guruba ayrılı ve seçim hakkın özelliği tanırlar.
  • Parlak malzeme, ayna gibi çok şık durmaktadır.

Tüm iç ve dış dekorasyon işlerinizi yaptırmaya karar vermeden önce lütfen bize danışın.
Dekorasyon bir sanattır.Size ve sanatımıza değer veriyoruz.
CÜNEYT ALAN
0 532 654 35 80 – 0 545 608 21 79


akrilik mutfak dolapları,2015 akrilik mutfak dolapları,akrilik mutfak dolapları resimleri,akrilik mutfak dolapları fiyatları,akrilik mutfak dolapları renkleri,akrilik mutfak dolapları çeşitleri,akrilik mutfak dolapları modelleri« (Önceki Resimler)
(Sonraki Resimler) »