Ana Menü

Alçı Yaptırmakmı istiyorsunuz?

Alçı Yaptırmakmı istiyorsunuz?

ALÇI YAPTIRMAKMI İSTİYORSUNUZ?

Cüneyt ALAN ve ekibi olarak öncelikle sitemize hoşgeldiniz diyoruz.

Tüm mekan ve zeminlere, pürüzsüz ve mastarlı alçı uygulamalarını dilediğiniz tüm zeminlere uygulayıp tam ve eksiksiz olarak siz değerli müşterilerimize gününde ve sözümüzde teslim ediyoruz. Yaptırmak istediğiniz alçı imalat ve uygulamalarının malzeme listesi ve fiyatlandırılması, iş günü sayısı ve teslim tarihi keşif elemanımız tarafından sizlere en uygun şekilde planlanıp buna göre bir çalışma programı oluşturulacakır. Yaptırmak istediğiniz alçı dekorasyon malzemesinin nasıl olacağı, nerelerde hangi şekilde uygulanacağına dair sizlere bir ön fikir oluşturması amacıyla yapmış olduğumuz boya uygulamalarımıza dair resim galerimizi aşağıdaki linke tıklayarak ziyaret edebilirsiniz.

RESİM GALERİMİZE GİRİŞ İÇİN TIKLAYINIZ…

Konusunda tamamen uzman elemanlarımız, modern alet ve ekipmanlarımız, iş disiplinimiz ve 25 yıllık tecrübemizle tüm iç ve dış dekorasyon işlerinizde hizmetinizdeyiz. Dekorasyonunu yaptırmak istediğiniz mekanları çağdaş tasarımlarımız ve uygulamalarımız, ekonomik ve uygun ödeme koşullarımız ile profesyonelce dekore edip tam ve eksiksiz olarak siz değerli müşterilerimize teslim ediyoruz. Yapmanız gereken tek şey ücretsiz keşif, tasarım ve fiyatlandırma için (7/24) aşağıda yazan telefon numaralarımızı aramanız veya iletişim bölümümüzdeki formu doldurarak bize mail (mesaj) göndermenizdir.

Dekorasyon bir sanattır.

Bizler Cuneyt ALAN ve ekibi olarak sanatımıza ve sizlere değer veriyoruz.

Telefon Numaralarımız: (0 532) 654 35 80 – (0 545) 608 21 79


alçı yaptırmakmı istiyorsunuz, alçı boya yaptırmakmı istiyorsunuz, boya alçı ustaları ankara, alçı ve boya ustaları ankara, alçıcı aranıyor, alçıcılar ankara, dekorasyon(Sonraki Resimler) »