Ana Menü

Alçıcı Ankara

Ümitköy Alçı Boya Dekorasyon

ALÇICI ANKARA

 

Cüneyt ALAN –Alçıcı Ankara

Ankara ve çevresindeki tüm alçı, stropiyer, kemer, göbek, çıta ve her türlü dekoratif alçı süsleme işleriniz için uzman kadromuz ve ekipmanlarımızla sizlere bir telefon kadar yakınız. Her model alçı alçı ve strafor alçı modellerimiz mevcuttur. Dilediğiniz mekana, dilediğiniz ölçü ve modeldeki her türlü detay tavan işlerinizi profesyonelce tam ve eksiksiz olarak yapıyoruz.

Uzmanlık konumuz olan alçı işlerinizi mimari çözümler ve ekonomik fiyatlarla gününde ve sözünde teslim ediyoruz. Cüneyt ALAN ve ekibi olarak siz değerli müşterilerimizin evlerini veya işyerlerini en görsel sağlam ve ekonomik alçı uygulamalarımızla süslüyoruz. Alçı doğru ustanın elinde evinize değer katar. Mekanlarda ilk göze çarpan ve incelenilen dekorasyon uygulamasıdır. Esasında çok ince bir sanat olmasına rağmen günümüzde herkes alçı yapıyor. Ters takılan, bir süre sonra düşen, çatlayan veya eğri yapılmış alçıları görmek biz yılların ustalarını bu yüzden çok üzüyor. O yüzden diyoruz ki, ekmeği ekmekçiye yaptırıp iki lirada fazla vereceksiniz. Bu hayatın her kolunda ve herkes için geçerlidir. Dekorasyon bir sanattır, alçı ise bu orkestranın şefidir. Biz dekorasyoncular alçı alçı için bu ifadeyi kullanırız. Ankara ve çevresinde uzun yıllardır aynı meslek üzerinde çalışıyoruz. Tıpkı rahmetli babamız gibi. Tıpkı onunda babası gibi.

 

Alçıcı Ankara
Alçı alçı yaptırmaya karar vermeden önce bizlerinde görüşlerini almayı unutmayın. Daha görsel ve şık mekanlarda buluşmak üzere…

Cüneyt ALAN


 

alçıcı ankara,alçıcılar ankara,ankara alçıcılar,alçı ustası ankara,alçı ustası aranıyor ankara,usta alçıcılar ankara, alçı ustaları,alçı yapan ustalar« (Önceki Resimler)
(Sonraki Resimler) »