Ana Menü

Alçıcı

Ankara Alçı Sıva Ustası

ALÇICI

 

Cüneyt ALANAlçıcı

Alçımı yaptırmak istiyorsunuz? İşinde uzman ve uygun fiyatlarla çalışacak alçıcımı arıyorsunuz? Uzman ekip ve ekipmanlarımızla sizlere bir telefon kadar yakınız.

Tuğla üzeri alçı, kara sıva üzeri alçı veya boyalı zeminlere alçı çekmek bizim işimiz. İsterseniz makineli alçı, isterseniz çelik mala dediğimiz el alçısı uygulamalarımızı işinin ehli usta arkadaşlarımızla temiz, düz ve pürüzsüz olarak yapıp siz değerli müşterilerimize teslim ediyoruz. Yaşam alanlarınız olan dairelerinize veya işyerlerinize daha görsel bir dekorasyon yapmak günümüzde bir mekanın olmazsa olmazlarındandır. Boyanacak veya duvar kağıdı yapılacak tavan veya duvarların öncelikle zemini düz ve pürüzsüz olmalıdır. Duvar kağıdı ve Boyanın işçilik veya kalitesini gösterecek asıl uygulama onların altında kalan alçı çalışmasının düzgünlüğü ve pürüzsüzlüğüdür. Alçı ne kadar güzel çekilirse, üzerine uygulanacak malzeme o kadar güzel ve eksiksiz olur. Zeminindeki alçı e kadar kötü ve bozuk ise üzerine uygulanan malzeme ve işçilikte bir o kadar kötü ve bozuk olur. Emekler boşa gider, paranız boşa gider. Alçı bizim işimiz.Uygun ödeme koşullarımız ve ekonomik fiyatlarımızla siz değerli müşterimizin bizden memnun kalacağınızdan eminiz. Genellikle Ankara ve yakın çevresinde hatasız alçı uygulamarında iş disiplin ve karakterimiz ile sanatımıza sonuna kadar güveniyoruz. Alçı çekmek bir sanattır. Bizler sanatımızı seviyoruz. 25 yıllık tecrübemizle alçı boya, badana, duvar kağıdı, fayans seramik, mantolama ve kartonpiyer gibi dekorasyonun ana konularında hem ustalığımız hemde iş disiplin ile ahlak kurallarımızı sizlerde gördükçe memnun olacaksınız. Alçı düzgün ve hatasız çekildiğinde, dekorasyon adına yapılan her iş görsel ve kaliteli olur. Bir mekana girildiğinde ilk göze çarpan dekorasyon dallarının başında gelmektedir. Ölçü ve fiyatladırması mekana, işin büyüklüğüne göre mertekare olarak yada kabala (götürü) olacak şekilde değerlendiriyoruz. Dilerseniz malzemeli, dilerseniz sadece işçilik olarak çalışıyoruz. Alçı, uygulandığı mekana değer katar.

Daha şık, daha modern ve daha kaliteli mekanlarda buluşmak dileği ile…

CÜNEYT ALAN


alçı, alçıcı, alçı dekorasyon, alçı malzemeleri, alçı metrekare  fiyatları, alçı malzeme fiyatları, alçı nasıl çekilir, alçıcılar, ankara alçıcı, alçı ustaları, alçı boya badana

 « (Önceki Resimler)
(Sonraki Resimler) »