alçıpan bölme duvar

Alçıpan Bölme Duvar

ALÇIPAN BÖLME DUVAR

Alçıpan Bölme Duvar nedir? Alçıpan bölme duvar nasıl yapılır? Alçıpan bölme duvar çeşitleri  ve alçıpan bölme duvar fiyatları hakkında geniş bilgiler.

30 yıllık tecrübemiz, modern ekip ve ekipmanlarımız ve ekonomik fiyatlarımızla tüm alçıpan bölme duvar işleriniz için hizmetinizdeyiz. Her detay projeleriniz, her türlü bölme duvar sistem malzemeleriniz ve modellerinizi tam ve eksiksiz olarak gününde ve sözümüzde yapıyoruz. Alçıpan bölme duvar, demontabl duvar sistemleri, ahşam bölme duvarlar, pvc bölme duvar, cam balkon ve cam duvar sistemleri ile cam tuğla duvar işleriniz için rahatlıkla ve güvenle arayabileceğiniz iş disiplini yüksek bir firmayız.

alçıpan bölme duvar
alçıpan bölme duvar

Birbirinden ayrı ve bağımsız odalar oluşturmamızı sağlayan alüminyum veya demir kullanılarak yapılan katı bir madde olarak tanımlayabiliriz. Bölme duvar, özellikle hastanelerde ve dershanelerde bağımsız odalar meydana getirmek için kullanılır. Bölme duvar sistemi sayesinde mevcut olan alanı daraltarak küçük odalar da oluşturabilirsiniz.

İşyerinizde estetik ve fonksiyonel odalar oluşturmak için bölme duvar sistemi size en uygunudur. Bu sistem mevsim değişikliklere göre değiştirilebilen bir sistemdir. Güneş alabilir, açılıp kapanabilir ve güneşin zararlı ışınlarından korunabilir. Kullanışlı olan bu bölme duvarlar alüminyumdan yapıldığı için dayanıklıdır. Size çeşitli renk seçenekleri sunar.

Bu sistemler binaya ayrı bir yük getirmez. Yangına dayanıklıdır ve E1 belgesine sahiptir. Ofisinizin ömrünün uzamasını sağlar. Kalınlığı 80 cm olduğundan fazla bir yer teşkil etmez. Camlar çift taraflı ve 4 mm kalınlığında olduğundan ses ve ısı kaybı yaşamazsınız.

Özellikle iş yerleri ve ofisler için daha ufak odalar oluşturmak için yada dekoratif amaçlı olarak kullanılırlar. Yapımında alçıpan kullanılmaktadır.


alçıpan bölme duvar, alçıpan profilli bölme duvar, alçıpan duvar, bölme duvar fiyatları, alçıpan bölme duvar malzemeleri, alçıpan fiyatları, bölme duvar nasıl yapılır,