Alçıpan Fiyatları

Alçıpan Fiyatları

ALÇIPAN FİYATLARI

 

Bizler, Cüneyt ALAN ve ekibi olarak öncelikle size sonra da yaptığımız işe ve kendimize sahip çıkıp saygı duymasını bir ilke edindik. Yaklaşık 25 yıllık tecrübemizle iç ve dış dekorasyon adına kendimizi geliştirdik ve hakkımızda daima iyi şeyler konuşulmasını başardık.

Tüm iç ve dış dekorasyon işlerinizi yaptırmaya karar vermeden önce lütfen bize danışın.
Dekorasyon bir sanattır.Size ve sanatımıza değer veriyoruz.
CÜNEYT ALAN
0 532 654 35 80 – 0 545 608 21 79

Alçıpan Fiyatları: Diğer bir ismiyle alçı levha duvar veya asma tavan yapımında kullanılan, alçıdan yapılmış ve iki tarafı kâğıt kaplı bir levhadır. Alçıpan, hafif, yangına dayanıklı, ses yalıtkanlığı çok iyi olan, istenilen her şekli alabilen ve çabuk uygulanabilir bir özelliğe sahiptir.

6mm kalınlığında olan alçı levhalar kolay bir şekilde bükülebildikleri için dekoratif elemanların yapımında kullanılır. 7.5 ve 9.5 mm kalınlığında olan alçı levhalar hafif olmaları sebebiyle asma tavanlarda ve daha kalın olanlar ise bölme duvarların yapımında ve özel yapımlarda kullanılır.

Alçıpan esnek bir yapıya sahiptir. Mükemmel bir ses ve ısı yalıtım malzemesidir. İçinde bulunduğu ortamın nem dengesini ayarlar. Alçıpandan yapılan bölme duvarlar yer kaybına neden olmazlar. Hızlı ve kolay bir montajı olduğu için hem zamandan hem de işçilikten size zaman kazandırır.

Alçıpan Nedir:

Alçı Levha. Duvar veya asma tavan yapımında kullanılmak üzere alçıdan imal edilmiş iki tarafı kâğıt kaplı olan levha, genel adıyla kartonlu alçı levha. Alçıpan(R) bir marka adı olmakla beraber gündelik dilde “kartonlu alçı levha” karşılığı olarak kullanılır.

Hafif, yangına dayanıklı, ses yalıtkanlığı iyi bir malzeme olan alçı levha, istenilen biçimi alabilirliği, kolay ve çabuk uygulanabilirliği gibi nedenler ile inşaat ve dekorasyon işlerinde yaygın olarak kullanılmaktadır.

 

alçıpan, alçıpan nedir, alçıpan fiyatları, alçıpan ustaları, ankara alçıpan ustaları, alçıpan malzeme fiyatları, alçıpan nasıl yapılır, alçıpancılar, ankara alçıpancıları