Ana Menü

Amerikan Mutfak Dolapları

Banyo Mutfak Dizayn

AMERİKAN MUTFAK DOLAPLARI

 

Cüneyt ALANAmerikan Mutfak Dolapları

Amerikan mutfak dolapları bir çok malzeme kullanılarak üretilen mutfak modelidir. Günümüzde ada mutfak olarak da anılan amerikan mutfak dolapları, kullanım alanı geniş mutfaklar için ideal mutfak tipidir. Çok büyük mutfaklarda, L şeklinde dönen mutfak ünitesinin yanı sıra, orta bölüme eklenen yeni bir ünite ile kullanışlı bir mutfak modelidir. Çok büyük olmayan mutfaklar, L şeklinde kullanılan amerikan mutfak modellerine, ek olarak yemek yenilebilecek ek bir tezgahlı dolap ile uygulanabilir. Ahşap Mutfak Dolapları, Amerikan Mutfak Dolapları, Ankastre Mutfak Dolapları, Lake Mutfak Dolapları, Akrilik Mutfak Dolapları, Laminat Mutfak Dolapları, Masif Mutfak Dolapları, Membran Mutfak Dolapları, Modern Mutfak Dolapları ve daha birçok sayamadığımız 2016 mufak dolap modellerini mekanlarınıza tasarlayıp, üretip, fiyatlandırıp ve uzman personellerimiz tarafından montajı yapılıp siz değerli müşterilerimize tam ve eksiksiz olarak teslim ediyoruz. Dekorasyon

Amerikan Mutfak Dolaplarında Kullanılan Malzemeler

Amerikan mutfak modellerinde kullanılan en yaygın, kapak modeli, ahşap kapaklardır. Ahşap kapak modellerinden sonra lake ve akrilik en çok kullanılan modeller arasındadır. Kullanım açısından geniş olan bu mutfaklarda en kullanışlı malzeme yine ahşaplar olacaktır. Ahşap malzeme uzun yıllar dayanıklılığını korumaktadır. Akrilik ve lake malzemenin çizilmeye karşı dayanıklılığı da bu tarz büyük mutfaklar için ideal yapıdadır.

Amerikan Dolaplarının Avantajları

  • Kullanım alanında ötürü, dolaplarda fazlaca raf bulunmasından dolayı rahat çalışma ortamı sağlar.
  • Set üstü, lavabo gibi ünitelerin farklı alanlarda kullanılmasına olanak tanır.
  • Dolap sayısı fazladır.
  • Rahat hareket etmeyi sağlar.
  • Seçilen malzeme ne olursa olsun, mutfak tarzına uyum sağlar.

Tüm iç ve dış dekorasyon işlerinizi yaptırmaya karar vermeden önce lütfen bize danışın.
Dekorasyon bir sanattır.Size ve sanatımıza değer veriyoruz.
CÜNEYT ALAN
0 532 654 35 80 – 0 545 608 21 79


amerikan mutfak dolapları,2015 amerikan mutfak dolapları,amerikan mutfak dolapları resimleri,amerikan mutfak dolapları fiyatları,amerikan mutfak dolapları renkleri,amerikan mutfak dolapları çeşitleri,amerikan mutfak dolapları modelleri« (Önceki Resimler)
(Sonraki Resimler) »