anahtar teslim ev tadilat

Anahtar Teslim Tadilat işleri

Anahtar teslim tadilat işleri için uzman kadromuz ve modern tasarimlarimizla hizmetinizdeyiz.

Anahtar teslimi tadilat işleri fiyatları. Anahtar teslim tadilat işleri nasıl yapılır? Anahtar teslim komple tadilat ve dekorasyon işleri hakkında genel bilgiler için makalemizi mutlaka okuyunuz.

Bizler komple dekorasyon ve tadilat ihtiyaçlarınıza modern ve profesyonel hizmetler vermeye 30 yıldır devam ediyoruz. Bir telefonunuzla geliyoruz ve sizlere ev dekorasyonları hakkında geniş açıklamalar, modeller ve tasarımlar sunuyoruz. Bütçenize uygun maliyet hesabı çıkarmaya çalışıyor ve uygun ödeme planları hazırlıyoruz. Kolaylaştırıyor, zorlaştırmıyoruz.

ev dekorasyoncu
ev dekorasyoncu

Anahtar teslim tadilat işleri nedir;

Bir mekanın iç veya dış dekorasyon adına ihtiyaç duyulan tüm dekorasyon tadilat işlerinin bütünüyle bir aracıya (mimar, dekoratör, dekorasyoncu, usta) verilmesiyle hiçbir şeye karışılmamasına ve işleri tam ve eksiksiz olarak teslim edilmesine anahtar teslim tadilat işleri veya komple dekorasyon denilir.

Anahtar teslimi tadilat işleri fiyatları;

Yapılacak işlere, dekorasyon modellerine, kullanılacak olan malzemelere, tüm tadilat ve dekorasyon işlerinin süresine, dekorasyon yapılacak yerin çalışma şartlarına ve anahtar teslimi tadilat işlerinin modellerine göre fiyatlar farklılık göstermektedir. Ayrıca 30 yıllık tecrübemize dayanarak şunu kesinlikle söylemeyi uygun görüyoruz ki; işi görmeden, yeri görmeden verilecek her türlü fiyat tamamen aldatıcı olacaktır. Bu yüzden sizlere tavsiyemiz işi ve yeri yapacak kişiye göstermeden asla fiyat teklifi istemeyiniz ve verilen fiyat teklifine de aldanmayınız.

Anahtar teslim tadilat işleri nasıl yapılır;

 • Öncelikle yapılacak işler tam ve eksiksiz olarak belirlenir.
 • En az iki mimar veya dekorasyoncudan fiyat teklifi alınarak kıyaslama yapılır.
 • Farklı dekorasyon fikirleri edinilir ve araştırmalar yapılır.
 • Yaptırılmak istenilen işin yaklaşık maliyet hesabı çıkarılır.
 • Yaptırılmak istenilen tadilat ve dekorasyon işlerinin malzemeleri seçilir.
 • Ev dekorasyon renkleri iş başlamadan seçilir.
 • Tüm dekorasyon çalışmalarının tasarımları hazırlanır.
 • Çalışacak olan usta ve ekiplere uygun çalışma şartları oluşturulur.
 • İşinde uzman ve kaliteli anahtar teslim ev tadilat dekorasyoncu ekip veya firma ile anlaşma sağlanılır.
 • Gerekli çalışma şartları oluşturulup, işler belirlenip ve fiyatta da anlaşıldıktan sonra resmi sözleşme imzalanır.
 • Sözleşmede her kalem iş ayrı ayrı ve geniş açıklamalı olarak maddeler halinde yazılmalıdır.
 • Resmi olarak gerekli belediye izinleri veya çevre sakinleri / komşulardan izin alınmalıdır.
 • İş disiplini ve ahlakından asla taviz verilmesine müsaade edilmemeli.
anahtar teslim ev dekorasyon
anahtar teslim ev dekorasyon

Anahtar teslim komple tadilat ve dekorasyon işleri hakkında genel bilgiler;

Bu ve buna benzer komple ev tadilat ve dekorasyon işleri genellikle ev sahiplerini korkutmaktadır. Bunun da sebebi günümüzde işini titizlikle ve disiplin içinde yürütecek kapasitesi yüksek gerçek ustaların ve ekiplerin çok az oluşudur. Söz verilen günde işlerin bitmemesi, anlaşılan fiyatları aşan iş süreçleri ve maliyetleri, işin kalitesinin ve işçiliğinin düşük ve bozuk oluşu, işi bilmeyen kişiler tarafından bir dünya para verilerek alınan malzemelerin israf edilip, kırılıp dökülmesi gibi daha bir çok sebepten dolayı ev sahipleri haklı olarak anahtar teslimi ev dekorasyonu yapmaktan korkuyor ve kaçıyorlar. Fakat işini bilen ve derin tecrübesi olan bir firma veya kişi ile anlaşılırsa gayet zevkli, keyifli ve basit bir iş haline gelmektedir. Muhteşem yaşam alanlarına kavuşmayı kim istemez ki…

Anahtar teslim tadilat işleri bizim işimiz…


anahtar teslim tadilat işleri, anahtar teslimi dekorasyon işleri, ev dekorasyoncu, komple ev dekorasyonu, dekorasyon tadilat işleri, ev tadilatı ve dekorasyonu, dekorasyoncu