Karşıyaka Boyacı

Ankara Boya Badana Ustaları

Ankara Boya Badana Ustaları

 

Cüneyt ALANAnkara Boya Badana Ustaları

Boya badana bizim işimiz… Ankara ve yakın çevrelerindeki ev veya işyerilerinizi uzman kadromuz ve modern ekipmanlarımızla boyuyor ve tertemiz bir şekilde siz değerli müşterilermize teslim ediyoruz. Ankara boya badana ustaları olarak siz değerli ziyaretçilerimiz ve müşterilerimize bir telefon kadar yakınız.

Bizler, Cüneyt ALAN ve ekibi olarak öncelikle size sonra da yaptığımız işe ve kendimize sahip çıkıp saygı duymasını bir ilke edindik. Yaklaşık 25 yıllık tecrübemizle iç ve dış dekorasyon adına kendimizi geliştirdik ve hakkımızda daima iyi şeyler konuşulmasını başardık.

Tüm iç ve dış dekorasyon işlerinizi yaptırmaya karar vermeden önce lütfen bize danışın.
Dekorasyon bir sanattır.Size ve sanatımıza değer veriyoruz.
CÜNEYT ALAN
0 532 654 35 80 – 0 545 608 21 79

Ankara Boya Badana Ustaları
Ankara Boya Badana Ustaları

Boya badana yapılırken bilinmesi gereken bazı noktalar vardır. Boya yapılacak olan mekânda nasıl aktiviteler yapılması düşünülüyor? Işık ne kadar alacak? Dikkat çekici bir yer mi olsun ya da sakin ve huzurlu bir yer mi istiyorsunuz? Tavan yüksek mi yoksa alçak mı? Yer büyük mü gözüksün yoksa küçük mü? Bu sorulara vereceğiniz cevaplara göre boya ve badananız yapılmalıdır.

Bir odanın canlı, parlak ve dikkat çekici renkler ile boyanması o yerin küçük görünmesine neden olur. Kırmızı, pembe, turuncu ve sarı renkler bu görüntüyü verir. Hareketli ortamlarda bu renkler oldukça iyi sonuçlar verir. Çocuk odası ve yemek odasında da bu canlı ve parlak renkler harika duracaktır. Yeşil, mor ve mavi renkler daha çok sakin ve huzurlu bir ortam arayanlar için uygundur. Bu tür renkleri yatak odası ve çalışma odasında kullanabilirsiniz.

Uygulama yaparken en önemli nokta hep aynı marka ürünleri kullanmaktır. Boya hiçbir zaman nemli ve kirli yüzeylere uygulanmamalıdır. Badana yapmaya başlamadan önce boyaların iyice karıştığından emin olun. Badana işleri çok soğuk ve sıcak ortamlarda yapılmamalıdır. Boyaya toz ve sıvı katkısı yapmayın.

 

Ankara Boya Badana Ustaları, badana ustaları, boya badana işleri, boya badana ustaları, boya badana ustası, ankara boya badana fiyatları, ev boyama, boya badana işçilik fiyatları, ankara boya badana ustaları, ankara boya badanacı, boya badana ustası, ankara alçı boya ustası, boyacı ankara, boyacı ustası ankara, boya badanacılar ankara, cüneyt alan, daire boyacısı ankara