Ana Menü

Ankara Cebecideki Otobüs Kazası

Ankara Cebecideki Otobüs Kazası

Ankara Cebecideki Otobüs Kazası

 

Cüneyt ALAN – Ankara Cebecideki Otobüs Kazası

Ankara Cebecide meydana gelen trafik kazasında 12 kişi hayatını kaybetti. 10 kişi olay yerinde, 2 kişide kaldırıldıkları hastanelerde hayatlarını kaybettiler. 12 kişi ise yaralı olarak hastaneye kaldırıldı. Otobüs durağında bekleyen vatandaşların üzerine hızla giren belediye otobüsü, insanları ezerek ve bir çok araca hasar vererek durabildi. Kazada ölenlerin sayısının artmasından endişe ediliyor. 

Ankara Cebeci'deki Feci Otobüs Kazası

Dekorasyon

Kaza yerinde hayatını kaybedenlerin isimleri henüz açıklanmadı. Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu yaptığı açıklamada 12 kişinin hayatını kaybettiğini resmi olarak açıkladı. Ankara Cebeci Cemal Gürsel Caddesinde meydana gelen kazada görgü tanıklarının verdiği ifadelerden bazıları akılları karıştırdı. Resmi kurumlarca freni boşaldığı için duramayan otobüsün duraktaki insanlara çarptığının açıklamasından sonra görgü tanıkları ise şoförün yaptığı bir telefon konuşmasından sonra sinirlenerek gaza bastığını açıkladılar. Otobüs şoförünün daha önce yaptığı bir kaza hakkında telefonla sinirli bir şekilde konuştuktan sonra otobüsün gazına bilerek bastığını gördüklerini söyleyen görgü tanıkları, frenin patlamadığını ifade ettiler. Kazayla ilgili soruşturma başlatıldı. Şoför, verdiği ilk ifadesinde; Otobüs kontrolümden çıktı diye bir açıklamada bulunduğu öğrenildi. Şoförün sağlık durumunun ve herhangi bir kalp krizi gibi anlık rahatsızlanmasının olmadığı belirtildi. Milletçe acılarla boğuştuğumuz bu zor günlerimizde, böylesi dramatik haberlere maruz kalmak ve duymak hepimizi derinden biraz daha yaralıyor.

Cüneyt ALAN ve ekibi olarak vefat eden kazazedelere ALLAH’tan Rahmet, yakınlarına ise sabırlar diliyoruz. Mekanları Cennet Olsun İnşallah. (AMİN)


 

Ankara Cebecideki Otobüs Kazası, ankaradaki otobüs kazası, otobüs kazasında kaç kişi öldü, ankaradaki kazada ölenler, cebecideki kaza haberleri, otobüs kazası haberleri« (Önceki Resimler)
(Sonraki Resimler) »