Ana Menü

Ankastre Mutfak Dolapları

Kırmızı Beyaz Mutfaklar

ANKASTRE MUTFAK DOLAPLARI

 

Cüneyt ALANAnkastre Mutfak Dolapları

Ankastre mutfak modelleri rahat kullanım alanı sağlayan mutfak dolabı modelidir. Ankastre mutfak, ankastre  ürünlerinin mutfak dolaplarına uyumlu hale getirilmesi ile oluşan mutfağın adıdır. Ankastre mutfak dolapları için malzeme sınırlaması yoktur. Bütün kapak profilleri ankastre mutfak için idealdir. Günümüzde en çok kullanılan ankastre mutfak modelleri, akrilik, lake ve laminat malzemeden oluşmaktadır. Ankastre mutfak modelleri, modern mutfak modelleri arasında yer almaktadır. Modern mutfaklar arzuya göre ankastre ürünlere göre üretilmektedir.

Ahşap Mutfak Dolapları, Amerikan Mutfak Dolapları, Ankastre Mutfak Dolapları, Lake Mutfak Dolapları, Akrilik Mutfak Dolapları, Laminat Mutfak Dolapları, Masif Mutfak Dolapları, Membran Mutfak Dolapları, Modern Mutfak Dolapları ve daha birçok sayamadığımız 2016 mufak dolap modellerini mekanlarınıza tasarlayıp, üretip, fiyatlandırıp ve uzman personellerimiz tarafından montajı yapılıp siz değerli müşterilerimize tam ve eksiksiz olarak teslim ediyoruz. Dekorasyon

Her mutfak ankastre ürünler için uyumlu değildir. Eski mutfak mutfak dolaplarını ankastre ile uyumlu hale getirmek bazen zor olabilir. Ankastre mutfak modelleri, küçük mutfaklarda büyük avantajlar sağlamaktadır. Alandan yer tasarrufu gibi. Büyük mutfaklarda daha çok kullanım alanı olduğu için, ankastre bu alanda çok yer kaplamadan uyumlu hale getirilebilir. Ankastre mutfak dolapları ile uyumlu yarı ankastre ürünleri mutfak dolabınız ile aynı renk tamamlayabilirsiniz. Örneğin yarı ankastre bir bulaşık makineniz olduğunu düşünün, bu makinenin bir bölümünü dolabın malzemesinden kaplattırabilirsiniz.

Tüm iç ve dış dekorasyon işlerinizi yaptırmaya karar vermeden önce lütfen bize danışın.
Dekorasyon bir sanattır.Size ve sanatımıza değer veriyoruz.
CÜNEYT ALAN
0 532 654 35 80 – 0 545 608 21 79

Ankastre Mutfak Dolabı Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Ankastre mutfak dolabı seçerken dikkat etmeniz gereken en önemli şey mutfakta kullanacağınız ankastre ürünleridir. Bu ürünlerin doğru yerlere montajının yapılması gerekir. Çok fazla modülden oluşan büyük bir mutfak dolabı için bu kolay gözükebilir fakat küçük mutfak dolapları için düşünüldüğü gibi olmayabilir.

Ankastre Mutfak Dolabının Avantajları

  • Kolay temizlenebilirler.
  • Bakteri üretmezler.
  • Montajı kolaydır.
  • Yer tasarrufu yaparlar.
  • Mutfağınıza eklemek istediğiniz ekipmanların daha şık görünmesini sağlarlar.
  • Temizliği kolaydır.

 

ankastre mutfak dolapları,2015 ankastre mutfak dolapları,ankastre mutfak dolapları resimleri,ankastre mutfak dolapları fiyatları,ankastre mutfak dolapları renkleri,ankastre mutfak dolapları çeşitleri,ankastre mutfak dolapları modelleri

 

 « (Önceki Resimler)
(Sonraki Resimler) »