Süper asma tavanlar

Asma Tavan Ustaları

Asma Tavan Ustaları

Bizler, Cüneyt ALAN ve ekibi olarak öncelikle size sonra da yaptığımız işe ve kendimize sahip çıkıp saygı duymasını bir ilke edindik. Yaklaşık 25 yıllık tecrübemizle iç ve dış dekorasyon adına kendimizi geliştirdik ve hakkımızda daima iyi şeyler konuşulmasını başardık.

Tüm iç ve dış dekorasyon işlerinizi yaptırmaya karar vermeden önce lütfen bize danışın.
Dekorasyon bir sanattır.Size ve sanatımıza değer veriyoruz.
CÜNEYT ALAN
0 532 654 35 80 – 0 545 608 21 79

 

Asma tavan var olan tavanın altına yeni bir tavan yapma demektir. Dekoratif bir görüntü sağlamak için alçıpan, taşyünü, metaltavan ve suntalam gibi malzemelerden yapılır. Asma tavan bazen ısı yalıtımı olarak da yapılır. Klasik tavana göre oldukça hafiftir. Tavan a ek bir yük getirmez. Kolay takılır ve çabuk sökülür. Yangına dayanaklıdır. Yankıyı ve ısı kaybını engeller. Gürültüyü yok eder. Neme dayanıklıdır, terleme yapmaz. Kolay temizlendiği için bakteri üretmez. Bundan dolayı hijyeniktir.

Ses akustiğini düzenleme, ısı yalıtımı sağlama, aydınlatmanın düzenlenmesi, kötü duran tesisatın gizlenmesi gibi durumları asma tavan sayesinde kapatabilirsiniz. Asma tavanlar özellikle insanların toplu olarak kullandıkları toplantı ve konferans salonlarında, otellerin lobileri, bürolar, lokantalar, gazino ve hastaneler, büyük mağazalarda, spor salonlarında ve daha birçok yerlerde kullanılmaktadır.

Asma tavan kullanımı günümüzde gittikçe yaygınlaşan bir uygulama olarak gözümüze çarpmaktadır. Rahatlığı ve konforlu oluşu asma tavanları özellikle evlerde yaygın hale getirmektedir.

Asma tavanlar ses ve ısı izolasyonu içinde yapılmaktadır bunun dışında dekorasyon amaçlı olarakda kullanılır, yapımı için alçıpan kullanılmaktadır.

 

Asma tavan ustaları, ankara asma tavancılar, alçıpan ustaları, ankara alçıpan ustaları, alçıpan asma tavancılar, asma tavan ustaları aranıyor, asma tavan işçileri, asma tavan fiyatları