Gergi Tavanlar

Asma Tavan

ASMA TAVAN

Salon Asma Tavan Modelleri Evlerimizin başında gelir salon dekorasyonu. Çünkü salonlarımızın önemi şuradan gelir ki ev ahalinin çok giremediği evin hanımının ise temizlik için girebildiği yalnız ve yalnız misafirlerimize özel ayırdığımız alan olma itibari ile önem taşır.

 Bu mekanın dekorasyonuna büyük önem verilir. En trend dekorasyon örnekleri ile göze hoş gelen mobilyalar ve eşyalarla döşenir. Eşyaların dışında duvarlarda yapabileceğiniz şık değişikliklerden biri de asma tavan modelleridir. Asma tavan modelleri özellikle son yıllarda sıklıkla duyulan ve evlerde rastlanan dekorasyon örneğidir. Salonu daha görkemli ve şık görünüme kavuşturan asma tavan modellerini sizler için inceledik.

Evinizin beğenilmesini ve taktir görmesini istiyorsanız asma tavan modellerini görmelisiniz. İster tek parça ister parçalı modellerle salonunuzun tavanını herkese hayran bırakabilirsiniz. Ayrıca asma tavan modellerinin hoş bir tarafı da spot ışıklandırma sistemi ile farklı ve görülmeye değer bir görsellik oluşturacaktır. Salonunuz bu sayede daha şık bir aydınlanma oluşurken daha ferah bir ortam sunacaktır. Hem siz hem misafirleriniz memnun kalacak salonunuz herkesi kendine hayran bırakacaktır. Her eve lazım bu asma tavan modellerine sizler de evinizin salonunda yer verebilirsiniz.

asma tavan, asmatavan, alçıpan asma tavan, alcıpan tavan, bölme duvar, klipin tavan, metal tavan