Ana Menü

Asma Tavanlar

ASMA TAVANLAR

 

Cüneyt ALAN – Asma Tavanlar

Cüneyt ALAN ve Ekibi olarak isteklerinize ve mekanlarınıza uygun en görsel ve yakışır Asma Tavanları tasarlıyor ve uyguluyoruz. Görsellik, uyum ve kaliteli işçiliğin biraraya geldiği muhteşem dekorasyonları yaratmak ve yaşatmak bizim işimiz…

Aşağıda sizlere birer fikir oluşturması amacıyla derlediğimiz Asma Tavanlar görsel resim galerimizden dilediğiniz uygulamayı beğenip mekanınıza uygun bir ölçü şeklinde yapılmasını tarafımızdan rahatlıkla isteyebilirsiniz. Uzman ekip ve modern ekipmanlarımızla gününde ve sözümüzde işimizi tam ve eksiksiz olarak yapıp siz değerli müşterilerimize teslim ediyoruz. Genellikle alçıpan çalışması olarak alt zemininin hazırlanmasından sonra, elektrik tesisat, alçı çekilmesi, boyanması ve istenirse led asma tavan şekline göre uygun olan bölümlerinde 3D duvar kağıtlarının profesyonelce uygulanmasına kadar her aşamayı dikkatle ve 25 yıllık tecrübemizle yapıyoruz. Kaliteli malzeme ve kaliteli bir işçiliğin buluşması sonucu ortaya çıkan sonuç elbetteki mükemmel dekorasyonlardır. Siz değerli müşterilerimizi bu muhteşem sanat eserleriyle buluşturmayı ve ömür boyu sürecek olan bir dostluğun başlangıcı olması için bunu bir vesile yapmayı kendimize ilke edindik. Asma Tavan uygulamaları başta olmak üzere A’dan Z’ye tüm dekorasyon işlerinizi güvenle vereceğiniz, huzurlu bir ortamda herşeyi ustalarıyla bire bir birlikte tasarlayacağınız güzel bir çalışma ortamı siz müşterilerimize sunuyoruz. Uygun ödeme koşulları ve bütçenize uygun ekonomik maliyetler oluşturmak ve sizleri memnun edecek şartları sunmak bizim asli görevlerimizden bir tanesidir.

Daha şık, daha kaliteli ve daha modern mekanlarda buluşmak dileğiyle…

Cüneyt ALAN

Görsellerimizi büyütmek ve slayt şeklinde incelemek için lutfen beğendiğiniz resmin üzerine tıklayınız…

Tüm iç ve dış dekorasyon işlerinizi yaptırmaya karar vermeden önce lütfen bize danışın.
Dekorasyon bir sanattır.Size ve sanatımıza değer veriyoruz.
CÜNEYT ALAN
0 532 654 35 80 – 0 545 608 21 79


asma tavanlar, asma tavan modellerimiz, asma tavan uygulamaları, asma tavan fiyatları, asma tavan resimleri, asma tavan nasıl yapılır, led asma tavanlar« (Önceki Resimler)
(Sonraki Resimler) »