Ana Menü

Ayakkabı Dolabı Modelleri

AYAKKABI DOLABI MODELLERİ

 

Cüneyt ALANAyakkabı Dolabı Modelleri

Gün içerisinde ayakkabılarımız milyonlarca mikrobundan üstünden geçer ve gün bitip eve döndüğümüzde ayakkabılarımız, çoğu zaman taşıdığı mikrobun evin içerine girmesine neden olur. Tabii ki de devamında çeşitli hastalıklara yakalanma riskimiz de artar. Bu sebeple evimizde mutlaka mikropların dağılmasını önleyecek ve ayakkabılarımızın düzenli bir şekilde saklanmasına yardımcı olacak bir eşyaya ihtiyaç duyarız. Hele ki bayanların ayakkabı sayısı göz önünde bulundurulduğunda, ayakkabıların düzenli bir şekilde toplanacak bir yerin olmaması durumunda neler olabileceğini sizler de tahmin edebiliyorsunuzdur.

Ayakkabıları düzenlemek ve kirlerden uzak durmak içinse ayakkabı dolabı modelleri imal edilmiştir. Ayakkabılar, genelde kapının önünde ya da antre de bulunan ayakkabı dolaplarına yerleştirilir. Böylece ayakkabılar daha düzenli bir görünüme kavuşur ve kapının önü ayakkabı cehennemine dönmemiş olur. Ayakkabı dolabı modelleri incelendiğinde ise, eski tip, plastik, az ayakkabı alan ve açık olması sebebiyle ayakkabıların mikroplarını saklayamayan ayakkabılıklar yerine, kapalı, genelde mdf kullanılarak imal edilmiş, çekmeli dolapların olduğunu görebiliriz. Ayakkabı dolaplarında farklı tasarımlar bulunmaktadır. Bunların içerisinde en çok rağbet gören vestiyer modelleri ise, normal bir gardırop gibi görünen ancak içi açıldığında en az 20 rafı bulunan ve ayakkabı yerleştirmek için uygun boyutlarda kesilmiş raflara sahip olan dolaplardır. Oval kesimli ve ayakkabının içerisinde hafif eğimli durabileceği şekilde tasarlanmış olan ayakkabı dolabı modelleri de, insanların rahatlıkla kullanabileceği modeller arasında yer almaktadır. Dekorasyon

Antre veya uygunsa giriş kapısının önüne konumlandırılabilecek olan ayakkabı dolabı modelleri hem ayakkabıların mikrobu içeriye taşımasına engel olmakta hem de ayakkabıların belli bir nizam çerçevesinde yerleştirilmesine olanak sağlamaktadır. Evinizin en uygun bölmesine yerleştireceğiniz ayakkabı dolapları, hayatınızı sandığınızdan çok daha fazla kolaylaştıracak ve düzen içinde yaşamanıza yardımcı olacaktır.

 

Tüm iç ve dış dekorasyon işlerinizi yaptırmaya karar vermeden önce lütfen bize danışın.
Dekorasyon bir sanattır.Size ve sanatımıza değer veriyoruz.
CÜNEYT ALAN
0 532 654 35 80 – 0 545 608 21 79

Ayakkabı Dolabı Modelleri

Ayakkabı Dolabı Modelleri


ayakkabı dolabı modelleri,ayakkabılık,ayakkabı dolabı,vestiyer modelleri,ayakkabı dolabı çeşitleri,ayakkabı dolabı renkleri,ayakkabı dolabı fiyatları,vestiyer çeşitleri(Sonraki Resimler) »