Ayakkabılık

Ayakkabılık

 

AYAKKABILIK

 

Cüneyt ALANAyakkabılık

Bazen evde ayakkabıları nereye koyacağınız konusunda sıkıntı yaşıyorsunuzdur. Antrede ya da yatak odasında ayakkabılarınızı saklamak için farklı çözümler yaratabilirsiniz. Ankara Boyacı

Ayakkabılar, özellikle kadınlar için vazgeçilmez bir tutku. Ama sayıları arttıkça onları nerede saklayacağınız fikri sıkıntı yaratabiliyor.

Ayakkabılarınızı onlar için özel üretilen mobilyalarda antreniz de saklayabileceğiniz gibi, yatak odanızda dolap sisteminizin içinde onlara ayrılmış bölümlerde de koruyabilirsiniz.

Ayakkabılarınızı depolamak için sadece ayakkabılık kullanmanız gerekmiyor. Küçük kutular ya da raflar da ayakkabılarınız için bir çözüm olabilir.

Evin girişindeki yüksek bir oturma elemanı, ayakkabı giymeyi kolaylaştırdığı gibi altına yerleştireceğiniz tekerlekli kutular ve sepetlerle basit bir ayakkabılık işlevini de üstlenecektir.

Ayrıca girişte kullanacağınız bir bank da gündelik ayakkabılarınızı altında muhafaza etmeniz için iyi bir çözüm olabilir. Üzerine oturarak ayakkabılarınızı giymenize de kolaylık sağlayacaktır.

Yaza girerken kışlık ayakkabıları saklamak da ayrı bir sorun. Kışlık deri ayakkabılarınızı saklarken ilk önce nemli bir bezle temizleyip, sonra oda sıcaklığında kurutun.

Kuruduktan sonra boya ve cila uygulayıp içine beyaz parşomen kağıdı koyarak bez poşetlerde ya da kutularda rahatlıkla saklayabilirsiniz.

Ayakkabılık
Ayakkabılık

 

Ayakkabılık, ayakkabı dolabı, ayakkabıları saklama yolları, ayakkabı dolabı modelleri, ayakkabılık modelleri, ayakkabı dolapları, ayakkabıdolabı ölçüleri, ayakkabılık fiyatları, Ankara Boyacı