Ana Menü

Bahçe Dekorasyonları

Bahçe Dekorasyonu

BAHÇE DEKORASYONLARI

 

Cuneyt ALAN – Bahçe Dekorasyonları: Havalar ısındıkça bahçelere olan düşkünlükte kendini gösteriyor. Evinde küçükte olsa bir bahçesi olan herkes buraları keyif alanlarına çevirme telaşına düşüyor. Ve bu nedenle bahçe dekorasyonları en az ev dekorasyonları kadar takip ediliyor ve uygulanıyor. Birbirinden farklı ve yaratıcı fikirlerle bahçeler oldukça güzel ve beğenilen yerler haline gelebiliyor.

Bahçe dekorasyonu ile renkli olan bahçeler daha da renkleniyor. İnsana huzur veren bahçeler, dekorasyon fikirleri ile birleştiğinde, yaz boyunca gece gündüz, tüm hayatın aktığı yerler olabiliyor. Bahçe dekorasyonunun en keyifli yanı ise, işe yaramaz diye düşünülen malzemelerden harika dekoratif malzemeler çıkıyor. Çoğu insan bunları kendi başına kolaylıkla yapabiliyor. Atılmaya yüz tutmuş malzemelerden dahi yapılabilen bahçe dekor malzemelerinin maliyetini hesap etmeye neredeyse yok gibi. Tüm bunlarla birlikte bu tür malzemeleri satan birbirinden çok mağaza bulunuyor. Kimi insanlarda oralardan keyifle alışveriş yaparak bahçelerine hayat veriyor.

Bizde bu yazımızda size bahçe dekorasyonu için 5 yaratıcı fikir sunuyoruz. İşte bahçelerinize yapabileceğiniz ufak ama bir o kadar güzel sihirli dokunuşlar;

  1. Bahçelere her sezon yeni çiçekler dikilir. Bu çiçekler yazı simgeler ve bahçeye renk katar. Ancak bunları dikerken tüm yaratıcılığınızı kullanmalısınız. Yerlere sıradan dikilen çiçekler yerine bunları saksı görevini görebilecek her türlü malzemenin içine dikebilir ve bahçenizin her köşesinden sallandırabilirsiniz. Örneğin kullanmadığınız üç veya dört kollu ve başları yukarı bakan bir avizeniz varsa, bunu neden bir saksı niyetine kullanmayasınız.
  2. Eski araba lastikleri son dönemlerde bahçelerin vazgeçilmezi oldu. Her biri rengarenk boyanan, siyah araba lastikleri bazen tek, bazen üst üste iki veya üç tane koyularak kullanılabiliyor. Ve bu renkli lastiklerin içerisine dikilen çiçekler bahçelere çok farklı bir hava katıyor.
  3.  Boş cam şişeler bahçeler için oldukça keyifli bir aksesuar olabiliyorlar. Aynı boyda ve farklı renkte olan şişeleri, tavan sarkıtlarından veya ağaç dallarından sarkıtmak iyi bir fikir olabilir.
  4.  Ferforje malzemelerin bahçelerle uyumu oldukça güzel. Özellikle beyaz renklere boyanan ferforje parçalarını bahçenizin her yerinde kullanmanız mümkün.
  5.  Boş sebze ve meyve kasaları bahçeleriniz için sehpa görevini pekâlâ görebiliyor. Tahta olan bu kasaları tüm yaratıcılığınız ile birlikte boyayarak bahçe mobilyalarınız arasında sehpa olarak kullanabilirsiniz.

Bizler, Cüneyt ALAN ve ekibi olarak öncelikle size sonra da yaptığımız işe ve kendimize saygı duymasını bir ilke edindik. Yaklaşık 25 yıllık tecrübemizle iç ve dış dekorasyon adına kendimizi geliştirdik ve hakkımızda daima iyi şeyler konuşulmasını başardık.

Tüm iç ve dış dekorasyon işlerinizi yaptırmaya karar vermeden önce lütfen bize danışın.
Dekorasyon bir sanattır.Size ve sanatımıza değer veriyoruz.
CÜNEYT ALAN
0 532 654 35 80 – 0 545 608 21 79

saksi-1

İç ve dış dekorasyonlarda konusunda uzman,iş disiplin ve ahlak sahibi ekibimizle Ankara içi veya dışı tüm tadilat-tamirat işleriniz için daima hizmetinizdeyiz.Alçı, boya, mantolama, kartonpiyer, asma tavan, fayans ve diğer tüm kalem işlerinizin hepsini anahtar teslimi olacak şekilde tam ve eksiksiz olarak yapıyoruz.Cüneyt ALAN ve ekibi olarak kaliteli malzeme, modern ekipmanlar ve hatasız işçiliği uygun fiyatlarla buluşturuyoruz. Yaptığımız ödeme kolaylıklarıyla müşterilerimizi memnun etmek ve onları hayal ettikleri mekanlara kavuşturmayı kendimize bir ilke edindik. Yaklaşık 25 yıllık tecrübemizle mekanlara yakışacak en ekonomik tavsiyelerimizi görüş ve önerilerimizi siz değerli müşterilerimizle paylaşmaktayız. Dilediğiniz her konuda iletişim bölümümüzdeki formu doldurarak veya iletişim telefon numaralarımızı arayarak yer keşif-tasarım-fiyatlandırma hizmetimizden yararlanabilirsiniz.


bahçe dekorasyonları,bahçe dekoru,bahçe dekorasyon fikirleri,bahçe dekorasyon önerileri,bahçe dekorasyon tavsiyeleri,bahçe dekorasyon modelleri,bahçe çeşitleri

 « (Önceki Resimler)
(Sonraki Resimler) »