Ana Menü

Bahçeye Süs Kuyusu

Bahçeye Süs Kuyusu

BAHÇEYE SÜS KUYUSU

 

Cüneyt ALANBahçeye Süs Kuyusu

Bizim çocukluğumuzda sular çok sık kesilirdi. Özeliklede yaz aylarında bizim oturduğumuz mahallede bir kuyu birde kaynak vardı. Bazen kuyudan su alırdık bazende kuyudan daha ileride olan kaynağa giderdik. Köyleri düşünün eskiden köylerde şimdiki gibi tesisat yoktu her evin önünde bir kuyu vardı su ihtiyacı kuyudan su çekerek giderilirdi.

Şimdi köylerde ve şehirdeki evimizin çeşmelerinden şırıl şırıl sular akıyor. Tabiki, ne zamana kadar onuda Allah bilir. Bu konumda eskiden kullandığımız kuyuların artık bahçelerde su ihtiyacı için değil görsel dekoratif görünüm oluşturması ve bizi eskilere götürmesi için kullanıldığını biliyormuydunuz. Bir su kuyusu olmasa bile bahçenin uygun bir yerine oluşturacağınız ahşaptan çıkrıklı bir kuyu ambiyansı oluşturmanız. Bahçenize çok farklı bir görsellik katacaktır. Ankara Boyacı

Hel dekor kuyuyu kamelyanızın veya evinizin sundurmasının karşına oturduğunuz yerden görebileceğiniz bir yere oluşturursanız sizi eski günlerinize götürecek köy anılarınızı o doğallığı sık sık size hatırlatacaktır.

Bizler, Cüneyt ALAN ve ekibi olarak öncelikle size sonra da yaptığımız işe ve kendimize saygı duymasını bir ilke edindik. Yaklaşık 25 yıllık tecrübemizle iç ve dış dekorasyon adına kendimizi geliştirdik ve hakkımızda daima iyi şeyler konuşulmasını başardık.

Tüm iç ve dış dekorasyon işlerinizi yaptırmaya karar vermeden önce bize danışın.
Dekorasyon bir sanattır.Size ve sanatımıza değer veriyoruz. Ankara Boyacı
CÜNEYT ALAN
0 532 654 35 80 – 0 545 608 21 79

Bahçeye Süs Kuyusu

Bahçeye Süs Kuyusu


 

Bahçeye Süs Kuyusu, bahçe ahşap kuyu, bahçe kuyu modelleri, bahçe su kuyusu, dekoratif kuyu, su kuyusu tasarımları, süs su kuyu modelleri, Ankara Boyacı« (Önceki Resimler)
(Sonraki Resimler) »