Banyo Modelleri

Banyo Dekoru

BANYO DEKORU

 

Banyo Dekoru: Banyo yenileme zahmetli bir iştir. Çünkü banyomuzu yenilemeye karar verdikten sonra bazı noktalara dikkat etmemiz gerekir. Banyo yenileme de ne tür hazırlıklar yapılacağı, yenileme işleminin en çok hangi mevsimde yapılması gerektiği ve nasıl ekonomik şekilde yenileme yapılır gibi sorulara cevap verilmesi gerekir.

Banyo yenileme sırasında su tesisatını, yalıtımını ve havalandırma gibi durumları göz önüne almak gerekiyor. Yenileyeceğiniz banyonuzun duvarlarında seramik, granit, mermer ve duvar kâğıdı kullanabilirsiniz. Duvar kâğıdı seçiminde suya dayanıklı plastik içerikli kâğıtları tercih edilmelidir. Banyonuzu yenilerken açık renkleri seçiminiz isabetli olacaktır. Banyo nun zemininde ne tür bir malzemenin kullanılacağı önemlidir. Zemini farklı bir malzeme ile döşemek isterseniz size parke yapmanızı tavsiye edebiliriz.

Banyo yenilemeye karar vermeden önce bir maliyet hesabı yapmanız sonradan karşınıza çıkabilecek olan sürprizleri engelleyecektir.

 

Bizler, Cüneyt ALAN ve ekibi olarak öncelikle size sonra da yaptığımız işe ve kendimize sahip çıkıp saygı duymasını bir ilke edindik. Yaklaşık 25 yıllık tecrübemizle iç ve dış dekorasyon adına kendimizi geliştirdik ve hakkımızda daima iyi şeyler konuşulmasını başardık.

Tüm iç ve dış dekorasyon işlerinizi yaptırmaya karar vermeden önce lütfen bize danışın.
Dekorasyon bir sanattır.Size ve sanatımıza değer veriyoruz.
CÜNEYT ALAN
0 532 654 35 80 – 0 545 608 21 79

banyo dekorasyonu, banyo dekorasyonları, banyo dekor işleri, banyo aksesuar ve dekorasyonları, banyo aksesuarları, banyo dekorasyon malzemeleri, banyo resimleri