Banyo Dekorasyonu

Banyo Dekorasyonu

BANYO DEKORASYONU

Bizler, Cüneyt ALAN ve ekibi olarak öncelikle size sonra da yaptığımız işe ve kendimize sahip çıkıp saygı duymasını bir ilke edindik. Yaklaşık 25 yıllık tecrübemizle iç ve dış dekorasyon adına kendimizi geliştirdik ve hakkımızda daima iyi şeyler konuşulmasını başardık.

Tüm iç ve dış dekorasyon işlerinizi yaptırmaya karar vermeden önce lütfen bize danışın.
Dekorasyon bir sanattır.Size ve sanatımıza değer veriyoruz.
CÜNEYT ALAN
0 532 654 35 80 – 0 545 608 21 79

 

Banyo Dekorasyonu : Banyolarimiz evin en onemli bolumlerinden birisidir. Banyo dekorasyonu yaparken bazi ufak detaylara dikkat ederek banyomuzu oldugundan daha genis gostermemiz mumkun.
Asagida sizlerle paylasacagim ufak ipuclari ile banyonuzun hem daha genis gorunmesi hem de yer tasarrufu saglama ile ilgili fikirleri okuyabilirsiniz.
Banyo Nasil Buyuk Gosterilir?
~ Aynalı bir dolap her zaman banyoyu büyük gösterir. Püf nokta ise, dolapların gömme olup ayna gibi görünmelerinde.
~ Eğer banyonuz dar bir alana sahipse, radyatörünüzü yer kaplamayacak şekilde koymayı deneyebilirsiniz. Mesela, dikey radyatörler kapı arkalarına saklanabilir, yatay olanlar ise, lavabo altına girebilirler.
~ Küçük banyolarda duvara asılabilen saklama sistemlerini kullanabilirsiniz. Böylelikle zemini rahatlatmış olursunuz.
~ Eğer banyonuzu yeniden inşaa ediyorsanız, içinde havluları ve şampuan gibi şişeleri saklayabileceğiniz gizli dolap yaratabilirsiniz.
~ Fayansları daha geniş bir mekan havası verecek şekilde yerleştirebilirsiniz. Dar bir alanın etrafından dolaşan renkli çizgiler daha geniş bir görünüm verebilir örneğin… Ya da büyük karolar ve mozaikler banyonuzun kendini göstermesine yardımcı olur. Tek bir çeşide bağlı kalırsanız, sonrasında küçük detaylar eklemeniz de mümkün olur.
~ Lavabo altı dolapları, boruları gizlerken bir yandan da çok güzel bir depo oluşturur.
~ Sifonun gizlenmesi amacıyla örülen yanlış duvarlar alanı iyice küçültür. Fakat gömme depolama sistemi sayesinde banyonuzda ferah bir görünüm kazandırabilirsiniz.
~ Sade ve tek renk bir banyoda duvarlardan birini farklı ve güçlü bir renge boyayarak derin bir his uyandırabilirsiniz.

 

banyo dekorasyonu, banyo dekorasyonları, banyo dekorasyon fiyatları, banyo tadilatları,banyo resimleri, banyo dekorasyon çeşitleri, banyo modelleri, cuneyt alan