Ana Menü

Banyolara Akıllı Çözümler

Banyolara Akıllı Çözümler

BANYOLARA AKILLI ÇÖZÜMLER

 

Cuneyt ALAN – Banyolara Akıllı Çözümler: Küçük ve dar banyolara sahip olabilirsiniz, ancak dert etmeye gerek yok. Kullanım şeklini doğru planladığınız ve uygun ürünler tercih ettiğiniz takdirde, küçük banyolarda da tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak alanlar yaratabilirsiniz.

Her köşeyi değerlendirmeye özen gösterin
Tuvaletlerdeki kolonları raflarla değerlendirerek ek depolama alanları oluşturabilirsiniz. Böylece hem yerden tasarruf eder, hem de kullanışlı bir alana sahip olursunuz.

Tarzları karıştırın
Farklı stil ve malzemede mobilyaları birlikte kullanarak sevimli bir dekorasyon hazırlayabilirsiniz. Minimal tarzıyla dikkat çeken ayaklı bir lavaboyu renkli bir duvar rafı, eski tarz bir sandalye ve desenli kilim ile bir araya getirerek sıcak bir hava yakalayabilirsiniz.

Sadelikten yana olun
Banyo dolabınızda yalın ve düz hatlara sahip bir model seçmeye özen gösterin. Küçük alanlarda sadelikten şaşmamakta fayda var, fazla detaylı ve işlevsel dolaplar kullanışlı olsa da boğucu bir etki yaratabilir.

Ortama uygun ölçülerde mobilya ve aksesuarlar seçin
Küçük alanlarda mekana uygun boyutta mobilyalar kullanmaya dikkat edin. Dolap ölçüsünün banyonun büyüklüğü ve duvar uzunluğuyla orantılı olmasında yarar var.

Şeffaf ve aydınlık bir görünüm kazandırın
Küçük banyolarda koyu renk fayans tercih ettiğinizde karanlık bir ortamla karşılaşmak kaçınılmazdır. Bu karanlık görüntünün etkisini azaltmak için kapı modelinde sürgülü cam duş paneli kullanabilir, saklama alanı olarak dolap yerine cam rafları tercih edebilirsiniz. Şeffaf ürünler küçük banyolara daha aydınlık ve ferah bir hava verecektir

 

Bizler, Cüneyt ALAN ve ekibi olarak öncelikle size sonra da yaptığımız işe ve kendimize saygı duymasını bir ilke edindik. Yaklaşık 25 yıllık tecrübemizle iç ve dış dekorasyon adına kendimizi geliştirdik ve hakkımızda daima iyi şeyler konuşulmasını başardık.

Tüm iç ve dış dekorasyon işlerinizi yaptırmaya karar vermeden önce lütfen bize danışın.
Dekorasyon bir sanattır.Size ve sanatımıza değer veriyoruz.
CÜNEYT ALAN
0 532 654 35 80 – 0 545 608 21 79

İç ve dış dekorasyonlarda konusunda uzman,iş disiplin ve ahlak sahibi ekibimizle Ankara içi veya dışı tüm tadilat-tamirat işleriniz için daima hizmetinizdeyiz.Alçı, boya, mantolama, kartonpiyer, asma tavan, fayans ve diğer tüm kalem işlerinizin hepsini anahtar teslimi olacak şekilde tam ve eksiksiz olarak yapıyoruz.Cüneyt ALAN ve ekibi olarak kaliteli malzeme, modern ekipmanlar ve hatasız işçiliği uygun fiyatlarla buluşturuyoruz. Yaptığımız ödeme kolaylıklarıyla müşterilerimizi memnun etmek ve onları hayal ettikleri mekanlara kavuşturmayı kendimize bir ilke edindik. Yaklaşık 25 yıllık tecrübemizle mekanlara yakışacak en ekonomik tavsiyelerimizi görüş ve önerilerimizi siz değerli müşterilerimizle paylaşmaktayız. Dilediğiniz her konuda iletişim bölümümüzdeki formu doldurarak veya iletişim telefon numaralarımızı arayarak yer keşif-tasarım-fiyatlandırma hizmetimizden yararlanabilirsiniz.


banyolara akıllı çözümler,akıllı banyo çözümleri,banyolarda akıllı dekorasyonlar,banyolarda akıllı dekorasyon,banyolarda akıllı dekorasyon yapmak

 « (Önceki Resimler)
(Sonraki Resimler) »