Ana Menü

Banyonuzda Küçük Dokunuşlar

BanBanyonuzda Küçük Dokunuşlar

BANYONUZDA KÜÇÜK DOKUNUŞLAR

 

Cuneyt ALAN – Banyonuzda Küçük Dokunuşlar: Banyonuz ister küçük ister büyük olsun her kullanım alanına uygun uygulayabileceğiniz ve banyo dekorasyonunuz için gerçekleştirebileceğiniz birçok kolay fikir var. Bu fikirleri uygulayarak hem banyonuzda küçük değişiklikler yapabilir hem de az bir bütçeyle banyo ve tuvaletlerinizde hoş bir dekorasyon yaratabilirsiniz.

 1. Tepsiler ve sepetler birleştirilebilen objelerle tasarım yapılabilen ve evin birçok alanında kullanılan dekoratif ürünlerdir. Banyonuzda da kullanabileceğiniz bir tepsinin içine küçük havlular, sabun, oda kokusu, parfüm, pamuk gibi bazı eşyaları koyarak güzel bir görünüm elde edebilirsiniz. Çiçekler ve kokulu bir mumla süsleyeceğiniz bu tepsi ya da sepet banyonuzun havasını küçük bir dokunuşla değiştirecektir.
 2. Işık veren ve parlak ayna çerçeveleri ile hazırlanmış aynalar banyonuzda hem şık bir görünüm yaratır hem de banyonuz küçük ise daha geniş gösterir
 3. Banyo dolaplarının kulplarını değiştirmek de banyonuza hareket getirebileceğiniz bir başka fikirdir.
 4. Banyo dekorasyonunda kolaylıkla uygulayabileceğiniz diğer bir fikir de banyo duvarlarına monte edebileceğiniz raflardır. Banyoda kullandığınız aksesuarlarınızı bu raflara yerleştirebilirsiniz. Havlular, kokulu mumlar, çiçekler, ayna, diş fırçalık gibi birçok eşyayı bu raflara koyabilirsiniz.
 5. Banyonuzda duvar kağıtları ve sticker tarzı yapıştırmalar kullanabilir, çiçek desenli ya da banyonuzun dekorasyonuna uygun desenli duvar kağıtları kullanarak şık bir banyo dekorasyonu hazırlayabilirsiniz.
 6. Çiçekler dekorasyonda oldukça çok kullanılır. Zeminde uygun bir köşeye koyacağınız vazo içindeki çiçekler ya da banyonuzun duvarlarına asabileceğiniz çiçek motifli tablolarla da banyonuza renk katabilirsiniz.
 7.  Kendiniz ve misafirleriniz için bir havlu sepeti hazırlayabilir, bu havlu sepetinin yanına dekoratif şişeler koyarak banyonuzda şık bir köşe hazırlayabilirsiniz. Banyonuzda havlularınızı koymak için sehpalardan da faydalanabilirsiniz.
 8.  Klasik klozet takımlarının yerine banyonuzun yerinde farklı halılar ya da desenli kilimler kullanabilirsiniz.
 9.  Banyo setleri, birbirinden farklı renk ve model seçenekleriyle banyonuzu canlandıracak objelerdir.
 10.  Küvetiniz etrafında duş kabini bulunmuyorsa harika desenlere ve renklere sahip banyo perdeleri ile banyo dekorasyon tarzınıza uyumlu olacak şekilde seçerek banyonuzda şık bir hava estirebilirsiniz.
 11.  Lavabonuzun yakınında uygun bir alan bulunuyorsa bu bölgeye monte edeceğiniz bir raf üzerine asarak yerleştirebileceğiniz şık kavanozlara diş fırçası, macunu, pamuk, fırça, sıvı sabun şişesi gibi eşyalarınızı koyabilirsiniz
 12.  .Duvarlara askılıklarla monte edilebilecek sepetlere konan şık havlular harika bir görünüm yaratır.

Bizler, Cüneyt ALAN ve ekibi olarak öncelikle size sonra da yaptığımız işe ve kendimize saygı duymasını bir ilke edindik. Yaklaşık 25 yıllık tecrübemizle iç ve dış dekorasyon adına kendimizi geliştirdik ve hakkımızda daima iyi şeyler konuşulmasını başardık.

Tüm iç ve dış dekorasyon işlerinizi yaptırmaya karar vermeden önce lütfen bize danışın.
Dekorasyon bir sanattır.Size ve sanatımıza değer veriyoruz.
CÜNEYT ALAN
0 532 654 35 80 – 0 545 608 21 79

İç ve dış dekorasyonlarda konusunda uzman,iş disiplin ve ahlak sahibi ekibimizle Ankara içi veya dışı tüm tadilat-tamirat işleriniz için daima hizmetinizdeyiz.Alçı, boya, mantolama, kartonpiyer, asma tavan, fayans ve diğer tüm kalem işlerinizin hepsini anahtar teslimi olacak şekilde tam ve eksiksiz olarak yapıyoruz.Cüneyt ALAN ve ekibi olarak kaliteli malzeme, modern ekipmanlar ve hatasız işçiliği uygun fiyatlarla buluşturuyoruz. Yaptığımız ödeme kolaylıklarıyla müşterilerimizi memnun etmek ve onları hayal ettikleri mekanlara kavuşturmayı kendimize bir ilke edindik. Yaklaşık 25 yıllık tecrübemizle mekanlara yakışacak en ekonomik tavsiyelerimizi görüş ve önerilerimizi siz değerli müşterilerimizle paylaşmaktayız. Dilediğiniz her konuda iletişim bölümümüzdeki formu doldurarak veya iletişim telefon numaralarımızı arayarak yer keşif-tasarım-fiyatlandırma hizmetimizden yararlanabilirsiniz.


banyonuzda küçük dokunuşlar,banyoda küçük dokunuşlar,banyo dekorasyonu,banyo dekorasyon önerileri,banyo modelleri,banyo çeşitleri,banyo değişiklikleri

 « (Önceki Resimler)
(Sonraki Resimler) »