cuneytalan-iletisim

Biz Kimiz

BİZ KİMİZ

Muhteşem yaşam alanları oluşturmak ve yaşatmak bizim işimiz. İç ve dış tadilat dekorasyon ihtiyaçlarınıza modern tasarımlarımız, konularında profesyonel ekiplerimiz ve ekonomik fiyatlarımızla çözümler üretiyoruz. Huzur, güven ve kalitenin adresi olmaya devam ediyoruz.

 

alçı-sıva asma-tavan boya-badana dekorasyon duvar-kagıdı fayans kartonpiyer mantolama

Bizler, Cüneyt ALAN ve ekibi olarak öncelikle size sonra da yaptığımız işe ve kendimize saygı duymasını bir ilke edindik. Yaklaşık 25 yıllık tecrübemizle iç ve dış dekorasyon adına kendimizi geliştirdik ve hakkımızda daima iyi şeyler konuşulmasını başardık.

Tüm iç ve dış dekorasyon işlerinizi yaptırmaya karar vermeden önce lütfen bize danışın.
Dekorasyon bir sanattır. Size ve sanatımıza değer veriyoruz.

Yaptığımız uygulamalarımızı görmek için aşağıdaki linkleri tıklayınız;

___________________________________________________________

Mantolama

Asma TavanBölme Duvar

Kartonpiyer

AlçıAlçıpan

İç ve Dış Boya

FayansSeramik

Duvar Kağıdı

Mutfak Dolapları

  • İç ve dış dekorasyonlarda konusunda uzman,iş disiplin ve ahlak sahibi ekibimizle Ankara içi veya dışı tüm tadilat-tamirat işleriniz için daima hizmetinizdeyiz.Alçı, boya, mantolama, kartonpiyer, asma tavan, fayans ve diğer tüm kalem işlerinizin hepsini anahtar teslimi olacak şekilde tam ve eksiksiz olarak yapıyoruz.Cüneyt ALAN ve ekibi olarak kaliteli malzeme, modern ekipmanlar ve hatasız işçiliği uygun fiyatlarla buluşturuyoruz. Yaptığımız ödeme kolaylıklarıyla müşterilerimizi memnun etmek ve onları hayal ettikleri mekanlara kavuşturmayı kendimize bir ilke edindik. Yaklaşık 25 yıllık tecrübemizle mekanlara yakışacak en ekonomik tavsiyelerimizi görüş ve önerilerimizi siz değerli müşterilerimizle paylaşmaktayız. Dilediğiniz her konuda iletişim bölümümüzdeki formu doldurarak veya iletişim telefon numaralarımızı arayarak yer keşif-tasarım-fiyatlandırma hizmetimizden yararlanabilirsiniz.


  • Cuneyt ALAN
    Cuneyt ALAN

Çok yakında siz değerli müşterilerimiz için On-Line Alış-Veriş yapabileceğiniz ve Dekorasyon işleriniz için çözümler bulabileceğiniz çeşitli görsel dekorastif ürünlerimizi sergileyip kullanımınıza sunduğumuz sayfalarımızı hizmetinize ve beğeninize sunacağız. Bu ve bunun gibi hizmetlerimizi sizlere sunmak için Cuneyt ALAN ve Ekibi olarak teknik çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Yeni olan Cuneytalan.Com isimli bu sitemiz, sizlerinde desteği ve paylaşımlarıyla daha geniş kitlelere hitap edip daha faydalı ve verimli dekorasyon bilgilerini sunmaya devam edecektir. WwW.CuneytAlan.CoM tam anlamıyla bir Dekorasyon Sitesi olma yolunda hızla ilerlemektedir. Sizlerde konu başlıklarımızın altındaki yorum bölümlerimizden görüş ve önerilerinizi bizlerle paylaşabilir veya iletişim bölümüzdeki formu doldurarak olmasını istediklerinizi rahatlıkla yazabilirsiniz.