Ana Menü

Bordo Mutfak Dolapları

Bordo Mutfak Dolapları

BORDO MUTFAK DOLAPLARI

 

Cüneyt ALANBordo Mutfak Dolapları

Mutfak dolabı modelleri arasında en çok kafa karıştıran mutfak dolabı rengi bordodur. Aslında bu rengin mutfaklarda kullanılması durumu oldukça basittir. Mutfağınız ışık alıyorsa ve geniş bir mutfağa sahipseniz bordo rengi rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Bordo renk genellikle siyah ve beyaz ile kombin edilir. Hatta bu iki renk ve bordo bir arada kullanılabilir. Eğer alışılmışın dışında bordo mutfağa sahip olmak istiyorsanız kahve ve tonları renkler ile mutfağınızda farklılıklar oluşturabilirsiniz. Dekorasyon

Bizler, Cüneyt ALAN ve ekibi olarak öncelikle size sonra da yaptığımız işe ve kendimize saygı duymasını bir ilke edindik. Yaklaşık 25 yıllık tecrübemizle iç ve dış dekorasyon adına kendimizi geliştirdik ve hakkımızda daima iyi şeyler konuşulmasını başardık.

Tüm iç ve dış dekorasyon işlerinizi yaptırmaya karar vermeden önce lütfen bize danışın.
Dekorasyon bir sanattır.Size ve sanatımıza değer veriyoruz.
CÜNEYT ALAN
0 532 654 35 80 – 0 545 608 21 79

Bordo Mutfak Dolapları

Bordo Mutfak Dolapları

İç ve dış dekorasyonlarda konusunda uzman,iş disiplin ve ahlak sahibi ekibimizle Ankara içi veya dışı tüm tadilat-tamirat işleriniz için daima hizmetinizdeyiz.Alçı, boya, mantolama, kartonpiyer, asma tavan, fayans ve diğer tüm kalem işlerinizin hepsini anahtar teslimi olacak şekilde tam ve eksiksiz olarak yapıyoruz.Cüneyt ALAN ve ekibi olarak kaliteli malzeme, modern ekipmanlar ve hatasız işçiliği uygun fiyatlarla buluşturuyoruz. Yaptığımız ödeme kolaylıklarıyla müşterilerimizi memnun etmek ve onları hayal ettikleri mekanlara kavuşturmayı kendimize bir ilke edindik. Yaklaşık 25 yıllık tecrübemizle mekanlara yakışacak en ekonomik tavsiyelerimizi görüş ve önerilerimizi siz değerli müşterilerimizle paylaşmaktayız. Dilediğiniz her konuda iletişim bölümümüzdeki formu doldurarak veya iletişim telefon numaralarımızı arayarak yer keşif-tasarım-fiyatlandırma hizmetimizden yararlanabilirsiniz.


 

bordo mutfak dolapları,2015 bordo mutfak dolapları,bordo mutfak dolapları resimleri,bordo mutfak dolapları fiyatları,bordo mutfak dolapları renkleri,bordo mutfak dolapları çeşitleri,bordo mutfak dolapları modelleri« (Önceki Resimler)
(Sonraki Resimler) »