Ana Menü

Cafe Dekorasyonu

Cafe Dekorasyonu

CAFE DEKORASYONU

 

Cüneyt ALANCafe Dekorasyonu

Bir cafe sahibi olmadan önce; isme ve kiralayacağınız dükkana karar verdikten hemen sonra, sizi bekleyen bir süreç var; mekanın dekorasyonu. Cafe dekorasyonu, çoğu zaman ev dekorasyonundan daha zordur. Çünkü evinizi kendi zevkinize göre dekore edebilir, hemen arkasından beğenmesiniz bile bu sadece sizi ilgilendirir. Ancak cafe dekore ederken sizin değil, müşteri portföyünüzün zevkleri ve beğenileri ön plana çıkar. Ankara Boyacı

Kafenizi nasıl dekore etmeye başlamadan önce, ilk olarak hangi kesime, nasıl insanlara hitap edeceğinizi düşünmelisiniz? Lüks mü, orta karar mı yoksa salaş bir yer mi? Bir pizzacı mı, bir kebapçı mı yoksa bir ev yemekleri restoranı mı? Tüm bu konseptler, dekorasyonda da farklılığa gitmenizi gerektiriyor. Eğer zengin bir şarap ve et menüsü olan bir restoran sahibi olacaksanız, o zaman kesenin ağzını biraz açmanız gerekiyor. Zeminden tavana kadar her detayda dikkatli olmalısınız. Lüks mobilyaları es geçmeyin. Menüdeki bir et için 100 TL ödeyebilecek bir müşteri, oturduğu sandalye ve yemek yediği masada da aynı lüksü ve özeni görmek ister. Ama eğer restoran değil cafe açmak istiyorsanız, o zaman seçeneklerinizi değiştirmelisiniz. Kafelerde insanlar, lüksü değil rahatlığı ve modern görüntüyü arıyor. O zaman renkli sandalyeler, rahat koltuklar, dekoratif aksesuarlar ile cafenizi dekore edebilirsiniz. Son dönemde capcanlı dekorasyonlar oldukça revaçta. Duvarları renkli, masaları farklı renklerde ve sandalyeleri farklı renklerde tercih ederek mekanda farklılık yaratabilir ve müşterilerinizin gözüne daha çok hitap edebilirsiniz.

Bizler, Cüneyt ALAN ve ekibi olarak öncelikle size sonra da yaptığımız işe ve kendimize saygı duymasını bir ilke edindik. Yaklaşık 25 yıllık tecrübemizle iç ve dış dekorasyon adına kendimizi geliştirdik ve hakkımızda daima iyi şeyler konuşulmasını başardık.

Tüm iç ve dış dekorasyon işlerinizi yaptırmaya karar vermeden önce bize danışın.
Dekorasyon bir sanattır.Size ve sanatımıza değer veriyoruz. Ankara Boyacı
CÜNEYT ALAN
0 532 654 35 80 – 0 545 608 21 79

Cafe Dekorasyonu

Cafe Dekorasyonu

Cafe Dekorasyonu

Cafe Dekorasyonu


 

Cafe Dekorasyonu, cafe dekorasyon, cafe dekorasyon örnekleri, cafe dekorasyon fiyatları, cafe dekorasyon fikirleri, cafe dekorasyon malzemeleri, cafe dekorasyon modelleri, Ankara Boyacı« (Önceki Resimler)
(Sonraki Resimler) »