Ana Menü

Cam Panelli Ofis Dekorasyonu

Cam Panelli Ofis Dekorasyonu

CAM PANELLİ OFİS DEKORASYONU

 

Cuneyt ALAN – Cam Panelli Ofis Dekorasyonu: Ofis ortamında hem çalışanların hem de iş yeri sahiplerinin daha rahat bir şekilde çalışabilmeleri için cam paneller kullanılması çok doğru bir seçim olabilmektedir. Hem daha modern bir ofise ulaşabilmek hem de her çalışanın kendine ait bir alana sahip olmasını sağlayabilmek için cam panellerle ofis dekorasyonu için 4 öneri hakkında bilgi sahibi olmanız büyük bir önem taşımaktadır.

Ofis dekorasyonunuzu nasıl olarak yapmanız gerektiği konusunda bilgi sahibi değilseniz ve geniş alanların çok daha verimli bir şekilde kullanılmasını sağlamak istiyorsanız cam panelleri kullanmak doğru bir seçim olacaktır. Bunların hem kolay kullanım olanağı sunması hem de her çalışan için özel bir alan oluşturmaya olanak sağlaması bakımından oldukça avantajlı bir seçim olduğunu söyleyebiliriz.

1. Renkli cam bölmeler kullanın: Renkli cam panellerin dekoratif açıdan size büyük bir fayda sağlayacağını söyleyebiliriz. Bunun yanı sıra bu panellerin çalışma alanını daha rahat gözlemleyebilme olanağı sunması da size çalışanlarınızı kontrol edebilme bakımından büyük bir avantaj sağlayacaktır. Estetik açıdan da kendinizi rahat hissetmenize olanak sağlayacağından renkli cam panel bölme kullanımına dikkat etmeniz yararınıza olacaktır.

2. Hareketli bölmeler kullanın: Hareketli cam panellerin dilediğiniz zaman size daha rahat ve geniş bir şekilde çalışma olanağı sunuyor olmasının yanı sıra dilediğiniz zaman seminer ya da toplantı salonu oluşturma olanağı da sunuyor olması söz konusudur. Bu gibi durumlarda sizin için en doğru kullanımı sağlayacak olması sebebi ile bölme panel seçimlerinize hareketli panelleri de katmanız faydanıza olacaktır.

3. Yarım panel kullanımına yer verebilirsiniz: Banka ve çağrı merkezi gibi alanlarda her çalışan için bir oda hazırlamak yerine cam panelleri kullanarak her çalışana bir bölme hazırlamak daha doğru bir seçim olacaktır. Kullanılan bu renkli cam panellerin yarım olması durumunda hem çalışanların birbirleri ile iletişimini kesmemiş olmanız hem de çalışanlarınızı denetleme olanağına sahip olmanız daha kolay olacaktır. Üstelik çalışanlar sürekli birbirleri ile konuşamayacağından performanslarının da artması söz konusu olabilecektir.

4. İş bölümüne göre bölümlendirin: Ofislerde her çalışan için ayrı bölmeler oluşturabileceğiniz gibi aynı işlemleri gerçekleştiren çalışanlarınızın bir arada çalışmasına olanak sağlayabilirsiniz. Bu sayede çalışanların kendi bölümleri içerisinde daha rekabetçi bir ortamda çalışmasına da olanak sağlayabilirsiniz. Ahşap ya da beton duvarlar yerine cam bölmeler kullanmanız sayesinde daha modern bir görüntü oluşturmanın yanı sıra sizi karmaşadan da kurtulabilmeniz mümkün olacaktır.

 

Bizler, Cüneyt ALAN ve ekibi olarak öncelikle size sonra da yaptığımız işe ve kendimize saygı duymasını bir ilke edindik. Yaklaşık 25 yıllık tecrübemizle iç ve dış dekorasyon adına kendimizi geliştirdik ve hakkımızda daima iyi şeyler konuşulmasını başardık.

Tüm iç ve dış dekorasyon işlerinizi yaptırmaya karar vermeden önce lütfen bize danışın.
Dekorasyon bir sanattır.Size ve sanatımıza değer veriyoruz.
CÜNEYT ALAN
0 532 654 35 80 – 0 545 608 21 79

İç ve dış dekorasyonlarda konusunda uzman,iş disiplin ve ahlak sahibi ekibimizle Ankara içi veya dışı tüm tadilat-tamirat işleriniz için daima hizmetinizdeyiz.Alçı, boya, mantolama, kartonpiyer, asma tavan, fayans ve diğer tüm kalem işlerinizin hepsini anahtar teslimi olacak şekilde tam ve eksiksiz olarak yapıyoruz.Cüneyt ALAN ve ekibi olarak kaliteli malzeme, modern ekipmanlar ve hatasız işçiliği uygun fiyatlarla buluşturuyoruz. Yaptığımız ödeme kolaylıklarıyla müşterilerimizi memnun etmek ve onları hayal ettikleri mekanlara kavuşturmayı kendimize bir ilke edindik. Yaklaşık 25 yıllık tecrübemizle mekanlara yakışacak en ekonomik tavsiyelerimizi görüş ve önerilerimizi siz değerli müşterilerimizle paylaşmaktayız. Dilediğiniz her konuda iletişim bölümümüzdeki formu doldurarak veya iletişim telefon numaralarımızı arayarak yer keşif-tasarım-fiyatlandırma hizmetimizden yararlanabilirsiniz.


cam panelli ofis dekorasyonu,cam panelli ofis dekoru,cam panelli ofis dekoru nasıl yapılır,cam panelli ofis modelleri,cam panelli ofis çeşitleri,cam panel ofis

 « (Önceki Resimler)
(Sonraki Resimler) »