Ana Menü

Çamaşır Odaları

Küçük Çamaşır Odaları

ÇAMAŞIR ODALARI

 

Çamaşır odaları:

Sofistike bir alan oluşturun ve günlük rutin işleri keyfe dönüştürün!
Evin en alçak gönüllü bölümünü yeniliyoruz; bir çamaşır makinesi, belki bir kurutma makinesi, bir minik lavabo ve birkaç raftan oluşan o unutulmuş çamaşır odasını pratik ve sevimli bir alan hâline getiriyoruz!

çamaşır odası dekorasyonu, laundry room inspirations

çamaşır odaları

çamaşır odaları

Malzemeleri gruplayın
● Çamaşır yıkarken kullandığınız ürünleri bir araya toplayın; sık kullandıklarınızı kolayca erişebileceğiniz bir yere diğerlerini ise gözden daha uzak bir bölüme yerleştirebilirsiniz.

● Küçük aletleri ve ürünleri gruplarına göre kutulayın. Leke çıkarıcılardan oluşan ürünleri bir kutuya, giyeceklerin tozlarını ve iplikçiklerini yok etmeye yarayan aletleri bir başka kutuya koyarak mükemmel bir organizasyon yaratabilirsiniz.

çamaşır odası dekorasyonu, laundry room inspirations, raf, askı

Askı ve raflara ağırlık verin
● Eliniz altında mutlaka birkaç askılık bulundurun böylece yıkadıktan veya ütüledikten sonra asmanız gerekenleri anında askıya yerleştirebilirsiniz.

● Unutmayın, çamaşır odanız maksimum fayda sağlamanız gereken bir alan. Bu sebeple burayı süslü püslü dayanıksız dekoratif eşyalarla doldurmayın.

● Bu alanda astığınızı taşıyabilecek sağlam askıları, üzerine koyduklarınızı kaldırabilecek güçlü rafları tercih edin!

çamaşır odası dekorasyonu, laundry room inspirations, çamaşır sepetleri

Boş alanları değerlendirin
● Çamaşır odanızda boş bir alan kalıyorsa, bu alanı alet kutusu veya evcil hayvan malzemeleri gibi eşyaları yerleştirmekte kullanabilirsiniz.

● Eğer geniş bir alanınız varsa çamaşırları renkliler, beyazlar, narinler olarak ayıracağınız farklı sepetlerde toplamak harika bir fikirdir!

● Biraz büyük bir çamaşır odasına sahipseniz elektrik süpürgesi, yer silme malzemeleri, hatta tüm temizlik ekipmanlarınızı burada toplayabilirsiniz.

çamaşır odası dekorasyonu, laundry room inspirations, duvara monte ütü masası dolabı

Duvara monte masa kullanın
● Duvara monte edilebilen bir ütü masası alın böylece hem yerden tasarruf etmiş olursunuz hem de pratik bir şekilde istediğinizde ütünüze ve ütü masanıza kolayca ulaşabilirsiniz.

● Çamaşırları üzerine koyup katlayabileceğiniz bir çalışma alanınız yoksa çamaşır odanızın bir duvarına katlanabilir bir masa monte ederek veya katlanıp kaldırılabilen portatif masalardan satın alarak bu eksiğinizi tamamlayabilirsiniz.

Çamaşır yıkamak veya ütü yapmak gibi günlük rutin işlerin sıkıcılığından kurtulmanın ve bu işleri kolayca yapılabilen, hatta zevk alınan birer eylem hâline getirmenin yolu mekânı güzelleştirmekten ve eşyaları doğru organize etmekten geçiyor.

İçerisinde bulunmaktan keyif alacağınız, estetik duygunuzu okşayan bir alanda, işinizi kolaylaştıran son teknoloji harikası elektrikli ev aletleri ile günlük işleri yapmak her zamankinden daha keyifli bir hâl alacaktır!

Bizler, Cüneyt ALAN ve ekibi olarak öncelikle size sonra da yaptığımız işe ve kendimize saygı duymasını bir ilke edindik. Yaklaşık 25 yıllık tecrübemizle iç ve dış dekorasyon adına kendimizi geliştirdik ve hakkımızda daima iyi şeyler konuşulmasını başardık.

Tüm iç ve dış dekorasyon işlerinizi yaptırmaya karar vermeden önce lütfen bize danışın.
Dekorasyon bir sanattır.Size ve sanatımıza değer veriyoruz.
CÜNEYT ALAN
0 532 654 35 80 – 0 545 608 21 79

İç ve dış dekorasyonlarda konusunda uzman,iş disiplin ve ahlak sahibi ekibimizle Ankara içi veya dışı tüm tadilat-tamirat işleriniz için daima hizmetinizdeyiz.Alçı, boya, mantolama, kartonpiyer, asma tavan, fayans ve diğer tüm kalem işlerinizin hepsini anahtar teslimi olacak şekilde tam ve eksiksiz olarak yapıyoruz.Cüneyt ALAN ve ekibi olarak kaliteli malzeme, modern ekipmanlar ve hatasız işçiliği uygun fiyatlarla buluşturuyoruz. Yaptığımız ödeme kolaylıklarıyla müşterilerimizi memnun etmek ve onları hayal ettikleri mekanlara kavuşturmayı kendimize bir ilke edindik. Yaklaşık 25 yıllık tecrübemizle mekanlara yakışacak en ekonomik tavsiyelerimizi görüş ve önerilerimizi siz değerli müşterilerimizle paylaşmaktayız. Dilediğiniz her konuda iletişim bölümümüzdeki formu doldurarak veya iletişim telefon numaralarımızı arayarak yer keşif-tasarım-fiyatlandırma hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

çamaşır odası, çamaşır odaları, çamaşır odası nasıl yapılır, çamaşır odaları modelleri, çamaşır odası resimleri, çamaşır odaları çeşitleri, güzel çamaşır odaları« (Önceki Resimler)
(Sonraki Resimler) »