Çatı Aktarmak | Cuneyt ALAN ( 0 532 654 35 80 )

Çatı Aktarmak

Çatı Aktarmak

 

Çatı aktarmak : Çatıların birçok olumlu yönlerinin yanında birçok görevi de bulunmaktadır. Çatı aktarma dediğimiz iş çatıda bulunan bütün kiremitlerin bir yere istiflenmesi, kırık ve kullanılmayacak durumda olanların ayrılması ve yerine başkalarının konulması işlerinden oluşmaktadır. Bu tamirat işlemi sırasında çatının su ve ısı yalıtımı, su oluklarının tekrar elden geçirilmesi, izole edilmesi ve çatının tamamen elden geçirilmesi yapılır.

Çatı aktarma sırasında çatının modeline ve bulunulan iklimin özelliğine göre kiremit altı su yalıtımı uygulanmalıdır. Çatı aktarmada en çok kullanılan malzemelerden bir tanesi de kiremittir. Özellikle yeni nesil teknikleri ile üretilen kiremitler zorlu hava koşullarına karşı dayanıklıdırlar. Çatıya kiremit seçerken kiremitler suya ve dona karşı garantili olmalıdır.

Çatı aktarma işlemini yaptırırken bu alanda uzman olan firmalar ile çalışmanız size hem zaman kazandıracaktır hem de para. İyi bir şekilde piyasa araştırması yapmadan bu konuda karar vermeyin.

Bizler, Cüneyt ALAN ve ekibi olarak öncelikle size sonra da yaptığımız işe ve kendimize sahip çıkıp saygı duymasını bir ilke edindik. Yaklaşık 25 yıllık tecrübemizle iç ve dış dekorasyon adına kendimizi geliştirdik ve hakkımızda daima iyi şeyler konuşulmasını başardık.

Tüm iç ve dış dekorasyon işlerinizi yaptırmaya karar vermeden önce lütfen bize danışın.
Dekorasyon bir sanattır.Size ve sanatımıza değer veriyoruz.
CÜNEYT ALAN
0 532 654 35 800 545 608 21 79

çatı aktarmak, çatı aktarma, çatı aktarımı, çatı dekorasyon, çatı dekorasyon malzemeleri, çatı aktarma fiyatları, çatı işleri, çatı tamiratları, çatıyı onarmak