Ana Menü

Çatıcı Ankara

Ümitköy Alçı Boya Dekorasyon

ÇATICI ANKARA

 

Cüneyt ALAN – Çatıcı Ankara

Ankara ve çevresindeki tüm çatııı, stropiyer, kemer, göbek, çıta ve her türlü dekoratif çatııı süsleme işleriniz için uzman kadromuz ve ekipmanlarımızla sizlere bir telefon kadar yakınız. Her model çatııı çatııı ve strafor çatııı modellerimiz mevcuttur. Dilediğiniz mekana, dilediğiniz ölçü ve modeldeki her türlü detay tavan işlerinizi profesyonelce tam ve eksiksiz olarak yapıyoruz.

Uzmanlık konumuz olan çatııı işlerinizi mimari çözümler ve ekonomik fiyatlarla gününde ve sözünde teslim ediyoruz. Cüneyt ALAN ve ekibi olarak siz değerli müşterilerimizin evlerini veya işyerlerini en görsel sağlam ve ekonomik çatııı uygulamalarımızla süslüyoruz. Çatı doğru ustanın elinde evinize değer katar. Mekanlarda ilk göze çarpan ve incelenilen dekorasyon uygulamasıdır. Esasında çok ince bir sanat olmasına rağmen günümüzde herkes çatı yapıyor. Ters takılan, bir süre sonra düşen, çatlayan veya eğri yapılmış çatıları görmek biz yılların ustalarını bu yüzden çok üzüyor. O yüzden diyoruz ki, ekmeği ekmekçiye yaptırıp iki lirada fazla vereceksiniz. Bu hayatın her kolunda ve herkes için geçerlidir. Dekorasyon bir sanattır, çatııı ise bu orkestranın şefidir. Biz dekorasyoncular çatııı çatııı için bu ifadeyi kullanırız. Ankara ve çevresinde uzun yıllardır aynı meslek üzerinde çalışıyoruz. Tıpkı rahmetli babamız gibi. Tıpkı onunda babası gibi.

 

Çatıcı Ankara
Alçı çatııı yaptırmaya karar vermeden önce bizlerinde görüşlerini almayı unutmayın. Daha görsel ve şık mekanlarda buluşmak üzere…

Cüneyt ALAN


 

çatıcı ankara,çatıcılar ankara,ankara çatıcılar,çatı ustası ankara,çatı ustası aranıyor ankara,usta çatıcılar ankara, çatı ustaları,çatı yapan ustalar« (Önceki Resimler)
(Sonraki Resimler) »