Ana Menü

Çayyolu Duvar Kağıdı Boya

İvedik Dekorasyon

Çayyolu Duvar Kağıdı Boya

Cuneyt ALANÇayyolu Duvar Kağıdı Boya

Ankara Çayyolu’nda yeni anlasmış olduğumuz duvar kağıdı ve asma tavan işimiz hayırlı uğurlu olsun inşâAllah. RABBİM UTANDIRMASIN…

Değerli müşterimiz Arzu Hanım ve eşinin 3 yıl önce komple ev dekorasyonunu yaptığımız günden bu yana tanışıyoruz. O günden bu yana adeta aile dostu sayılabilecek kadar yakın ve irtibat halindeyiz. Saolsunlar. Şimdi ise yeni aldıkları ikinci evlerini yine bizlere yaptırıp huzurlu bir şekilde oturmak istiyorlar. Tekrar bizleri tercih ettikleri için teşekkür ederiz.

Harabe bir görüntüye ve bakımsızlığa sahip olan yeni evlerini adeta saraya cevirecegimiz sözünü verdik. Tüm odalari asma tavanlar, ledler ile ile dekore edip tüm duvarları ise modern duvar kağıtları ile susleyecegiz. Oda kapilarini ve mutfak dolaplarini komple söküp yerlerine şık ve kullanışlı yenileriyle degistirecegiz. Sözünü verdiğimiz tarihte başlayıp, yine sözünü verdiğimiz tarihte bitirecegiz. Bu konudaki hassasiyet ve disiplinimizi bizleri taniyan tüm müşterilerimiz bilirler. A’dan Z’ye komple dekorasyonunu degistirecegimiz yeni işimiz sonunda yine mutlu ve başarılı ayrilacagimizdan şimdiden eminiz. Uzman kadromuza ve modern ekipmanlarimiza her zaman güvendik, daima da guvenecegiz.

Cüneyt ALAN


 

Çayyolu duvar kağıdı, ankara cayyolu asma tavan, cayyolu boya badana duvar kağıdı asma tavan, ankara Ümitköy duvarkağıdı, Ümitköy Çayyolu dekorasyon, ankara boyaci« (Önceki Resimler)
(Sonraki Resimler) »