Ana Menü

Cıvıl Cıvıl Genç Odaları

Weltew Mobilya Genç Odaları

CIVIL CIVIL GENÇ ODALARI

 

 Cıvıl Cıvıl Genç Odaları: Genç odası dekorasyon çalışmaları her zaman sıkıntılı olmuştur çünkü ebeveynler ile gençlerin fikir uyuşmazlığı yaşadığı bir dönemdeyiz ve artık kuşak çatışması da bu noktalara kadar geldi. Genç odaları için kararı çocuklarımıza bırakmak en doğrusu ancak onlara şu şekilde yardımcı olabilirsiniz;

Ranza ve Yatak Takımları:

Özellikle genç odalarında çok fazla kullanılan ranzalar, gençlerimizin de ilgisini çekiyor ve bununla birlikte özel tasarım yatak modelleri de şık dekorasyon çalışmalarında yerini almış durumda. Karakteristik özelliklere sahip olan ve görüntüsü ile de bir bütünlük sağlayan ranzalar için büyük markaların adreslerini tercih etmeniz yeterli olacaktır. Ranzalar ile uyum sağlayacak çalışma masaları da büyük önem taşıyor ve hem bilgisayar kullanabileceği, hem de ders çalışmak için tercih edebileceği bu masalar için de yine büyük markaları tercih etmeniz sizlerin ve çocuklarınızın lehine olacaktır.

Ranza ve yatak takımlarının yanı sıra, genç odalarını daha dinamik hale getirecek ve daha ilgi çekici gösterecek olan tablolar ile de dekorasyon bütünlüğünü sağlayabilirsiniz. Tablo seçimlerinizi yaparken özellikle geçlerin ilgi duyduğu ve yakından takip ettiği isimlerin yer aldığı tabloları tercih edebilirsiniz. Poster ve duvar kağıtları ile de bütünlüğü sağlayabilir ve daha uygun fiyata dekorasyon çalışmalarını tamamlayabilirsiniz.

 

Genç odalarında renk tercihleri her zaman için daha canlı renklerden yana yapılır ve mobilya ürün gruplarının da bu renklere uyum sağlaması adına daha açık tonlar tercih edilir. Mavi ve yeşil gibi renklere biraz daha yakın durabilirsiniz ve bununla birlikte perde seçimlerinizde de stor ya da zebra perde modellerini tercih etmeniz, daha modern bir dekorasyon çalışması için uygun olacak ve çocuklarınızın da daha lüks bir odaya sahip olmasını sağlayacaktır diye düşünüyoruz.

 

Bizler, Cüneyt ALAN ve ekibi olarak öncelikle size sonra da yaptığımız işe ve kendimize saygı duymasını bir ilke edindik. Yaklaşık 25 yıllık tecrübemizle iç ve dış dekorasyon adına kendimizi geliştirdik ve hakkımızda daima iyi şeyler konuşulmasını başardık.

Tüm iç ve dış dekorasyon işlerinizi yaptırmaya karar vermeden önce lütfen bize danışın.
Dekorasyon bir sanattır.Size ve sanatımıza değer veriyoruz.
CÜNEYT ALAN
0 532 654 35 80 – 0 545 608 21 79

İç ve dış dekorasyonlarda konusunda uzman,iş disiplin ve ahlak sahibi ekibimizle Ankara içi veya dışı tüm tadilat-tamirat işleriniz için daima hizmetinizdeyiz.Alçı, boya, mantolama, kartonpiyer, asma tavan, fayans ve diğer tüm kalem işlerinizin hepsini anahtar teslimi olacak şekilde tam ve eksiksiz olarak yapıyoruz.Cüneyt ALAN ve ekibi olarak kaliteli malzeme, modern ekipmanlar ve hatasız işçiliği uygun fiyatlarla buluşturuyoruz. Yaptığımız ödeme kolaylıklarıyla müşterilerimizi memnun etmek ve onları hayal ettikleri mekanlara kavuşturmayı kendimize bir ilke edindik. Yaklaşık 25 yıllık tecrübemizle mekanlara yakışacak en ekonomik tavsiyelerimizi görüş ve önerilerimizi siz değerli müşterilerimizle paylaşmaktayız. Dilediğiniz her konuda iletişim bölümümüzdeki formu doldurarak veya iletişim telefon numaralarımızı arayarak yer keşif-tasarım-fiyatlandırma hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

 

9

 

cıvıl cıvıl genç odaları, genç odası dekorasyonu, genç odası modelleri, cıvıl cıvıl genç odası, genç odası nasıl döşenir, genç odası çeşitleri, genç odası fiyatı« (Önceki Resimler)
(Sonraki Resimler) »