Ana Menü

Çocuk Odaları İçin Güzel Fikirler

Çocuk Odaları İçin Güzel Fikirler

ÇOCUK ODALARI İÇİN GÜZEL FİKİRLER

 

Cuneyt ALAN – Çocuk Odaları İçin Güzel Fikirler: Çocuk odaları için birbirinden renkli ve şık fikirleri sizin için bir araya getirdik:

Özel tasarım mobilyalar
Çocuklarınızın odalarında onların renkli dünyasını yansıtacak ve hayal gücünü geliştirecek tasarımlara yer verebilirsiniz. Tepesi çatı görünümlü, evi andıran bir karyola uyku zamanı dışında keyifli oyunlar oynayacağı bir oyun alanı olabilir.

Sevimli desenler
Puantiyeler, çiçek desenleri ve kareli kumaşlar çocuk odaları için güzel bir seçim olabilir. İster duvar kağıdında, ister masa örtüsünde, isterseniz perdesinde desen kullanmaktan çekinmeyin.

Fonksiyonel şıklık
Küçük odalarda hem kullanışlı hem de hoş tasarımlara yer vererek fonksiyonel bir şıklık yakalayabilirsiniz. Ayakları ve yan tarafı raflardan oluşan bir yüksek yatak modeli, az yer kapladığı gibi aynı zamanda eşyalarınız için depolama işlevi görecektir. Yüksek ayaklı bu yatağın altında kalan boş kısma bir yatak daha koyarak kardeş odaları için harika bir dekorasyon hazırlayabilirsiniz.

Ranza yerine basamaklı yatak
Kardeş odalarında ranza fikrinden sıkıldıysanız size farklı bir önerimiz var. Daha ferah bir görünüm için basamak modelli bir yatak takımı tercih edebilirsiniz. Bu yatak modeli dekoratif olduğu kadar farklılığıyla oldukça dikkat çekecek.

Farklı raf tasarımları
Çocuk odalarında farklı ve modern raf modelleri kullanabilirsiniz. Küçük geometrik şekilli veya ev şeklinde raflar çocuğunuzun odasına farklı bir hava katabilir.

Sade ve dekoratif
Beyaz lake mobilyalar kullanarak sade ama dekoratif bir oda hazırlayabilirsiniz. Hem beyaz rengi ortamı daha ferah ve aydınlık gösterecektir.

 

Bizler, Cüneyt ALAN ve ekibi olarak öncelikle size sonra da yaptığımız işe ve kendimize saygı duymasını bir ilke edindik. Yaklaşık 25 yıllık tecrübemizle iç ve dış dekorasyon adına kendimizi geliştirdik ve hakkımızda daima iyi şeyler konuşulmasını başardık.

Tüm iç ve dış dekorasyon işlerinizi yaptırmaya karar vermeden önce lütfen bize danışın.
Dekorasyon bir sanattır.Size ve sanatımıza değer veriyoruz.
CÜNEYT ALAN
0 532 654 35 80 – 0 545 608 21 79

Çocuk Odaları İçin Güzel Fikirler

Çocuk Odaları İçin Güzel Fikirler

İç ve dış dekorasyonlarda konusunda uzman,iş disiplin ve ahlak sahibi ekibimizle Ankara içi veya dışı tüm tadilat-tamirat işleriniz için daima hizmetinizdeyiz.Alçı, boya, mantolama, kartonpiyer, asma tavan, fayans ve diğer tüm kalem işlerinizin hepsini anahtar teslimi olacak şekilde tam ve eksiksiz olarak yapıyoruz.Cüneyt ALAN ve ekibi olarak kaliteli malzeme, modern ekipmanlar ve hatasız işçiliği uygun fiyatlarla buluşturuyoruz. Yaptığımız ödeme kolaylıklarıyla müşterilerimizi memnun etmek ve onları hayal ettikleri mekanlara kavuşturmayı kendimize bir ilke edindik. Yaklaşık 25 yıllık tecrübemizle mekanlara yakışacak en ekonomik tavsiyelerimizi görüş ve önerilerimizi siz değerli müşterilerimizle paylaşmaktayız. Dilediğiniz her konuda iletişim bölümümüzdeki formu doldurarak veya iletişim telefon numaralarımızı arayarak yer keşif-tasarım-fiyatlandırma hizmetimizden yararlanabilirsiniz.


çocuk odaları için güzel fikirler,çocuk odaları için değişik fikirler,değişik çocuk odası dekorasyonları,değişik çocuk odası önerileri,en güzel çocuk odası dekorasyonları

 « (Önceki Resimler)