Ana Menü

Çocuk Odalarına Renkli Fikirler

Çocuk Odalarına Renkli Fikirler

ÇOCUK ODALARINA RENKLİ FİKİRLER

 

Cuneyt ALAN – Çocuk Odalarına Renkli Fikirler: Çocuk odaları için birbirinden güzel dekorasyon fikirlerini sizler için bir araya getirdik.
Bu fikirler size oldukça ilham verecek.

Kızların en sevdiği renklerden biri olan pembe kız odaları için doğru bir seçim. Pembeyi diğer renklerle birlikte kullanarak ona sevimli ve renkli bir oda hazırlayabilirsiniz. Yatağında kullanacağınız çiçek desenli bir cibinlik ile kızınızı prenses gibi hissettirebilir, ona uygun uçuk pembe bir lamba ile şık bir görünüm yakalayabilirsiniz. Renkli sandalyelerden oluşan şirin bir oyun masası ile çocuğunuzun oyun saatleri daha keyifli hale gelecek.

Kızınız country tarzını seviyorsa, odasında bu tarzı yansıtan mobilyalar kullanabilirsiniz. Beyaz ahşaptan oymalı bir yatak başı, lükens ayaklı bir dresuar, ona uygun şık bir sandalye ve dekoratif aksesuarlarla aydınlık ve şık bir oda hazırlayabilirsiniz. Beyazı uçuk pembe ile kombin ederek romantik bir ambiyans yaratabilirsiniz. Pembe pötikareli kumaştan yastık ve sandalyelerle ortama sevimli bir hava katarken, zarif duvar çerçeveleriyle odayı hareketlendirebilirsiniz.

Küçük odalarda yüksek ayaklı bir yatak tercih etmeniz size büyük ölçüde yer sağlayacaktır. Yatağın altında kalan boş kısımda karşılıklı sedir ve masa kullanarak çocuğunuz için harika bir çalışma veya oyun alanı oluşturabilirsiniz. Koltuğun alt bölümlerine çekmece yaptırarak çocuğunuzun eşyaları için ek depolama alanı yaratabilirsiniz.

Duvarın bir bölümünü sevimli ve şık bir duvar kağıdıyla kaplayarak minik prensesinize göz alıcı bir oda hazırlayabilirsiniz.

Mavi, kırmızı ve beyazın uyumundan yararlanarak oğlunuza sade ve şık bir oda hazırlayabilirsiniz. Mavi kapitone, yüksek bir yatak başlığını modern tasarıma sahip bir sehpa ile bir araya getirebilir, çocuğunuzun sevdiği objeleri dekorunuza yansıtabilirsiniz. Araba desenli yastık ile dekoratif aksesuarlar oğlunuzun odasına renk katabilir.

 

Bizler, Cüneyt ALAN ve ekibi olarak öncelikle size sonra da yaptığımız işe ve kendimize saygı duymasını bir ilke edindik. Yaklaşık 25 yıllık tecrübemizle iç ve dış dekorasyon adına kendimizi geliştirdik ve hakkımızda daima iyi şeyler konuşulmasını başardık.

Tüm iç ve dış dekorasyon işlerinizi yaptırmaya karar vermeden önce lütfen bize danışın.
Dekorasyon bir sanattır.Size ve sanatımıza değer veriyoruz.
CÜNEYT ALAN
0 532 654 35 80 – 0 545 608 21 79

Çocuk Odalarına Renkli Fikirler

Çocuk Odalarına Renkli Fikirler

İç ve dış dekorasyonlarda konusunda uzman,iş disiplin ve ahlak sahibi ekibimizle Ankara içi veya dışı tüm tadilat-tamirat işleriniz için daima hizmetinizdeyiz.Alçı, boya, mantolama, kartonpiyer, asma tavan, fayans ve diğer tüm kalem işlerinizin hepsini anahtar teslimi olacak şekilde tam ve eksiksiz olarak yapıyoruz.Cüneyt ALAN ve ekibi olarak kaliteli malzeme, modern ekipmanlar ve hatasız işçiliği uygun fiyatlarla buluşturuyoruz. Yaptığımız ödeme kolaylıklarıyla müşterilerimizi memnun etmek ve onları hayal ettikleri mekanlara kavuşturmayı kendimize bir ilke edindik. Yaklaşık 25 yıllık tecrübemizle mekanlara yakışacak en ekonomik tavsiyelerimizi görüş ve önerilerimizi siz değerli müşterilerimizle paylaşmaktayız. Dilediğiniz her konuda iletişim bölümümüzdeki formu doldurarak veya iletişim telefon numaralarımızı arayarak yer keşif-tasarım-fiyatlandırma hizmetimizden yararlanabilirsiniz.


çocuk odalarına renkli fikirler,çocuk odası fikirleri,çocuk odası renk fikirleri,çocuk odası tavsiyeleri,çocuk odası mobilya renkleri,çocuk odası modelleri,çocuk odaları

 (Sonraki Resimler) »