Ana Menü

Çocuk Odası Dekorasyon Fikirleri

Çocuk Odası Dekorasyon Fikirleri

ÇOCUK ODASI DEKORASYON FİKİRLERİ

 

Cuneyt ALAN – Çocuk Odası Dekorasyon Fikirleri: Çocuklarınıza vakit geçirmekten keyif alacakları bir oda hazırlamaya ne dersiniz? Onlara zevkle oyunlar oynayıp resim yapacakları, derslerini çalışıp kitap okuyacakları renkli odalar hazırlayabilirsiniz.

Farklı renkler kullanın
Birbirine uyumlu değişik renkleri birlikte kullanarak çocuğunuzun odasında canlı ve enerjik bir hava yaratabilirsiniz.

Yaratıcılığını geliştirmesine imkan tanıyın

Çocuğunuzun odasında rahatça oturup resimler yapabileceği, yaratıcı faaliyetler ortaya koyabileceği alanlar hazırlayın. Küçük bir çalışma masası, yazı tahtası ve duvar panosu gibi eşyalara yer vererek çocuğunuzun yaratıcılığını geliştirmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Oyuncaklara yer açın
Çocuk odasının vazgeçilmezi olan oyuncaklara  mutlaka yer ayırın. Oyuncakları düzenli bir şekilde saklamak için renkli sepetlerden, kovalardan ve kutulardan faydalanabilirsiniz.

Kitap okuma köşesi oluşturun
Odasında rahatça kitap okuyabilmesi için uygun bir köşe hazırlamayı ihmal etmeyin.

Eğlenceli alanlar yaratın
Çocuğunuzun odasında eğlenceli alanlar oluşturmak istiyorsanız, kaydıraklı bir yüksek yatak iyi bir seçim olabilir. Bu sevimli görünüme sahip yatağın alt kısmında merdiven gibi katlı dolaplar kullanarak hem yerden kazanır, hem de çocuklarınıza keyifle oynayacakları bir alan yaratmış olursunuz.

Bu birbirinden güzel dekorasyon fikirleri ile çocuğunuzun odasına renk ve neşe katacaksınız

 

Bizler, Cüneyt ALAN ve ekibi olarak öncelikle size sonra da yaptığımız işe ve kendimize saygı duymasını bir ilke edindik. Yaklaşık 25 yıllık tecrübemizle iç ve dış dekorasyon adına kendimizi geliştirdik ve hakkımızda daima iyi şeyler konuşulmasını başardık.

Tüm iç ve dış dekorasyon işlerinizi yaptırmaya karar vermeden önce lütfen bize danışın.
Dekorasyon bir sanattır.Size ve sanatımıza değer veriyoruz.
CÜNEYT ALAN
0 532 654 35 80 – 0 545 608 21 79

Çocuk Odası Dekorasyon Fikirleri

Çocuk Odası Dekorasyon Fikirleri

İç ve dış dekorasyonlarda konusunda uzman,iş disiplin ve ahlak sahibi ekibimizle Ankara içi veya dışı tüm tadilat-tamirat işleriniz için daima hizmetinizdeyiz.Alçı, boya, mantolama, kartonpiyer, asma tavan, fayans ve diğer tüm kalem işlerinizin hepsini anahtar teslimi olacak şekilde tam ve eksiksiz olarak yapıyoruz.Cüneyt ALAN ve ekibi olarak kaliteli malzeme, modern ekipmanlar ve hatasız işçiliği uygun fiyatlarla buluşturuyoruz. Yaptığımız ödeme kolaylıklarıyla müşterilerimizi memnun etmek ve onları hayal ettikleri mekanlara kavuşturmayı kendimize bir ilke edindik. Yaklaşık 25 yıllık tecrübemizle mekanlara yakışacak en ekonomik tavsiyelerimizi görüş ve önerilerimizi siz değerli müşterilerimizle paylaşmaktayız. Dilediğiniz her konuda iletişim bölümümüzdeki formu doldurarak veya iletişim telefon numaralarımızı arayarak yer keşif-tasarım-fiyatlandırma hizmetimizden yararlanabilirsiniz.


çocuk odası dekorasyon fikirleri,çocuk odası dekorasyon önerileri,çocuk odası dekorasyonları,çocuk odası nasıl dekore edilir,en güzel çocuk odası modelleri

 (Sonraki Resimler) »