Ana Menü

Çocuk Odası Dekorasyon Önerileri

Çocuk odası dekorasyon önerileri

ÇOCUK ODASI DEKORASYON ÖNERİLERİ

 

Cüneyt ALANÇocuk Odası Dekorasyon Önerileri

Çocuk odası denildiği zaman akıllara pembe ve mavi olmak üzere iki belli başlı renk gelmektedir. Eskiden beri kız çocukları için pembe, erkek çocukları için de mavi renkler ile ilgili dekorasyonlar yapılmakta ve çocuk odaları bu şekilde şekillendirilmektedir. Fakat değişen moda anlayışı ve yeni jenerasyon anne babaların zevkleri ile birlikte çocuk odası dekorasyonu önerileri de değişmektedir.

Dekorasyon dergileri ve mağazaları ile birlikte birçok farklı modelde çocuk odası dekore edilebilmekte ve çocukların odaları farklı renkler ile düzenlenebilmektedir. Çocuk odası üzerine üretim yapan firmalar çocukların sevdikleri çizgi filmlerinin karakterleri ile ilgili dekoratif mobilyalar ve aksesuarlar üretmektedir. Kız çocuklarının sevdikleri barbie bebekler gibi karakterler odalarının her yanını farklı ayrıntılar ile süslemektedir. Erkek çocuklarının arabalara olan düşkünlüğü ile yola çıkan firmalar ise çocukların yatakları, dolapları ve diğer bütün aksesuarlarını bu parçalar üzerinden üretmektedir. Çocukların hayal dünyalarını da genişleten bu çocuk odası dekorasyon ürünleri ile birlikte kendi odalarında vakit geçirmekten büyük keyif almaktadırlar.

Anne ve babaların çocuklarının odalarını dekore ederken fikir aldıkları dergiler ve mağazalarda daha birçok dekorasyon fikirleri de bulunmaktadır. Klişe hale gelen pembe ve mavi renk ayırımı da hala devam etse de artık bu renk ayrımları göz ardı edilmeye başlanmıştır. Ara renkler olan kırmızı, sarı, turuncu gibi renkler de artık çocuk odası dekorasyon önerileri renkleri arasında yerini almıştır. Çocuklarının zevklerini de göz önünde bulundurarak dekorasyon yapan anne ve babalar, renk seçimlerinde daha çok açık renkleri kullanmalı ve bu sayede çocuklarının daha verimli bir ortamda yaşamalarını sağlamaktadır. Siz de çocuk odasını dekorasyon önerileri konusuna dikkat etmeli ve çocuğunuzun zevkine göre dekorasyon yapmalısınız.

 

Tüm iç ve dış dekorasyon işlerinizi yaptırmaya karar vermeden önce lütfen bize danışın.
Dekorasyon bir sanattır.Size ve sanatımıza değer veriyoruz.
CÜNEYT ALAN
0 532 654 35 80 – 0 545 608 21 79

Çocuk odası dekorasyon önerileri

Çocuk odası dekorasyon önerileri


çocuk odası dekorasyon önerileri,çocuk odası dekorasyon fikirleri,çocuk odası dekorasyon modelleri,çocuk odası dekorasyonu,çocuk odaları,çocuk odası dekorasyon çeşitleri« (Önceki Resimler)
(Sonraki Resimler) »