Renkleri Kullanma Sanatı

Çocuk Odası Dekoru

Çocuk Odası Dekorasyonu

Çocuk odası dekorasyonu nasıl yapılır? Çocuk odası dekorasyonu fikirleri. Çocuk odaları tadilat ve düzenleme şekilleri. Çocuk odalarını düzenlerken nelere dikkat edilmeli?

Çocuk Odası Dekoru:  Çocuklar için plan yaparken uzun vadeli düşünmek gerekir. Dekorun ana hatlarını ve mobilyaları basit tutmak, kullanımı kısa süreli olacak parçalar için kaliteye önem vermek fakat çok pahalıya da kaçmamak ekonomik açıdan da, zaman ilerledikçe yapılması gerekecek değişikliklerin kolayca uyarlanması için de doğru olacaktır.

Bizler, Cüneyt ALAN ve ekibi olarak öncelikle size sonra da yaptığımız işe ve kendimize saygı duymasını bir ilke edindik. Yaklaşık 25 yıllık tecrübemizle iç ve dış dekorasyon adına kendimizi geliştirdik ve hakkımızda daima iyi şeyler konuşulmasını başardık.

Tüm iç ve dış dekorasyon işlerinizi yaptırmaya karar vermeden önce lütfen bize danışın.
Dekorasyon bir sanattır.Size ve sanatımıza değer veriyoruz.
CÜNEYT ALAN
0 532 654 35 80 – 0 545 608 21 79

  • Dar odalar için çocuk odası dekorasyonu
  • Değişik çocuk odası dekorasyonu

Çocuk odası olabildiğince havadar ve aydınlık olmalıdır. Mobilyalarda kullanım kolaylığı, doğru ölçüler, kaliteli malzeme ve amaca uygun işçilik çocuk odası dekorasyonu için önemli unsurlardır. Köşelerin yumuşak malzemeden rahat, keskin olmayan kavislerle yapılmasına, sağlığa zarar vermeyecek kaliteli boya kullanılması da dikkat etmek gerekir.

  • Uyku amaçlı çocuk dekorasyonu
  • Eğitim odaklı çocuk odası dekorasyonu

Çocuk okul öncesi çağdayken oyuncakları; okul çağındayken ise kitaplar, defterler ve kırtasiye malzemelerini bir arada tutacak raflar, çekmeceli dolaplar, neşeli görünüşlü kutu ve sandıklar hem görüntüyü derli toplu kılacak hem de dekoratif bir görüntü verecektir. Çocuk odası dekorasyonu yaparken eşyaların çocuğun rahatlıkla alabileceği yükseklikte olmasına da önem vermelisiniz.

  • Ahşap ranzalı çocuk odası dekorasyonu

Odanın rengine ve havasına uygun birkaç tablo asmak çocuk odanızı güzelleştirecektir. Çocuğunuz büyüdükçe bunların yerini kendi eserleri de alabilir. Okul çağındaki çocukların duvarında notlarını vs. asacağı güzel bir pano şıklık ve işlevsellik katar. Boyanabilir dolaplar seçerseniz onları çok eskimedikleri sürece farklı renklere boyatarak veya üstlerine desenler yaptırarak düşük maliyetli görüntü değişiklikleri yapabilirsiniz. Çocuk odası çocuğunuzun özel alanı, sığınağıdır; çocuğunuz orada kendini iyi hissetmelidir. Çocuk odası dekorasyonu bu açıdan da önemlidir.

 

çocuk odası dekoru, çocuk odası, çocuk odaları, çocuk odası modelleri, çocuk odası nasıl döşenir, çocuk odası resimleri, çocuk odası çeşitleri, çocukların odası