Ana Menü

Çocuk Odası Ranzaları

Çocuk Odası Ranzaları

ÇOCUK ODASI RANZALARI

Cuneyt ALAN – Çocuk Odası Ranzaları: Çocuk odalarının vazgeçilmezlerinden biridir ranzalar. Özellikle iki çocuklu ailelerde çocuk odası küçükse akla ilk gelen çözüm ranzadır. Ancak ranza kullanmak için illa birden fazla çocuğunuz olmasına gerek yok. Eğer çocuğunuz ranza da yatmayı seviyorsa, odasında ranzaya yer verebilir, ranzanın alt kısmını ise yatak yerine farklı amaçlarla kullanabilirsiniz. Ranza ile uygulanan birkaç dekorasyon örneğini sizler için bir araya getirdik. Bu dekorasyon fikirleri size ilham kaynağı olacak.

Ranzanın alt kısmında yatak kullanmayıp, o bölümü çocuğunuzun oyuncaklarını saklayabileceğiniz bir alan olarak değerlendirebilirsiniz. Düzenli bir görünüm için oyuncaklarını sevimli sepetlere koyabilirsiniz. Dilerseniz bu bölümü perdeyle kapatarak gizemli bir hava yaratabilirsiniz.

Ranzanın alt kısmındaki yatağı kaldırarak o bölüme yan yana iki büyük minder yerleştirin. Böylece çocuğunuzun uzanıp kitap okuyabileceği, arkadaşlarıyla sohbet edebileceği konforlu bir köşe oluşturabilirsiniz.

Ranzanın alt katında yatak kullanmayarak mekana ferahlık katabilirsiniz. O geniş ve özel bölümü çocuğunuzun oyun oynayabileceği güzel bir alana dönüştürün. Ayrıca oyuncaklarını ve kitaplarını da burada saklayabilirsiniz. Yatağın kenarlarını desenli duvar kağıdıyla kaplatarak farklı bir görünüm yakalayabilir, yatağının üstünde kullanacağınız küçük bir cibinlik ile prenseslere yakışır bir yatak hazırlayabilirsiniz.

Ranzanın altını renkli ışıklandırmalar ve sevimli minderler ile süsleyerek çocuğunuz için güzel bir oturma alanı oluşturabilirsiniz. Burası çocuğunuzun arkadaşlarıyla oturup oyun oynayabileceği keyifli bir köşe olacak.  Dilerseniz ahşap ranzanızın yan kısımlarını çiçekli bir duvar kağıdıyla kaplayarak ortamdaki sevimli havayı arttırabilirsiniz.

 

Bizler, Cüneyt ALAN ve ekibi olarak öncelikle size sonra da yaptığımız işe ve kendimize saygı duymasını bir ilke edindik. Yaklaşık 25 yıllık tecrübemizle iç ve dış dekorasyon adına kendimizi geliştirdik ve hakkımızda daima iyi şeyler konuşulmasını başardık.

Tüm iç ve dış dekorasyon işlerinizi yaptırmaya karar vermeden önce lütfen bize danışın.
Dekorasyon bir sanattır.Size ve sanatımıza değer veriyoruz.
CÜNEYT ALAN
0 532 654 35 80 – 0 545 608 21 79

Çocuk Odası Ranzaları

Çocuk Odası Ranzaları

İç ve dış dekorasyonlarda konusunda uzman,iş disiplin ve ahlak sahibi ekibimizle Ankara içi veya dışı tüm tadilat-tamirat işleriniz için daima hizmetinizdeyiz.Alçı, boya, mantolama, kartonpiyer, asma tavan, fayans ve diğer tüm kalem işlerinizin hepsini anahtar teslimi olacak şekilde tam ve eksiksiz olarak yapıyoruz.Cüneyt ALAN ve ekibi olarak kaliteli malzeme, modern ekipmanlar ve hatasız işçiliği uygun fiyatlarla buluşturuyoruz. Yaptığımız ödeme kolaylıklarıyla müşterilerimizi memnun etmek ve onları hayal ettikleri mekanlara kavuşturmayı kendimize bir ilke edindik. Yaklaşık 25 yıllık tecrübemizle mekanlara yakışacak en ekonomik tavsiyelerimizi görüş ve önerilerimizi siz değerli müşterilerimizle paylaşmaktayız. Dilediğiniz her konuda iletişim bölümümüzdeki formu doldurarak veya iletişim telefon numaralarımızı arayarak yer keşif-tasarım-fiyatlandırma hizmetimizden yararlanabilirsiniz.


çocuk odası ranzaları,çocuk odasına ranza fikirleri,çocuk odasına ranza tavsiyeleri,çocuk odası ranza modelleri,çocuk odası ranza çeşitleri,çocuk odası ranza mobilyaları

 « (Önceki Resimler)
(Sonraki Resimler) »