Ana Menü

Çok Çocuklu Aile Dekorasyonu

Çok Çocuklu Aile Dekorasyonu

ÇOK ÇOCUKLU AİLE DEKORASYONU

 

Cuneyt ALAN – Çok Çocuklu Aile Dekorasyonu: Çok çocuğu bulunan aileler için her çocuğa bir oda verebilmek mümkün değildir. Bu durumda ailelerin küçük alanları daha verimli bir şekilde kullanabilmek için değişik dekorasyon uygulamalarına ihtiyaç duyması söz konusu olabilmektedir. Çok çocuklu ailelere çocuk odası dekorasyonu için 4 öneri ile küçük odaları daha verimli şekilde kullanabilmeniz söz konusu olabilecektir.

1. Ranza kullanımına özen gösterin. Özellikle çocukların yaşına uygun olabilecek niteliklere sahip olan ranzaların kullanımı hem onların yaşına uygun bir yatak odasına sahip olmasına olanak sağlayacak olan dekoratif ranzaları tercih etmeniz faydanıza olacaktır. Özellikle 4’lü çocuk ranzaları çocuklarınızın küçük yaşlarda daha fazla hareket edebilecekleri alanlara sahip olmaları konusunda size destek olacaktır. Bu sebeple ranza seçimi yaparken sadece yatak seçimine değil kullanım olanaklarına da dikkat etmelisiniz. Ranzaların ev şeklinde dekoratif olarak süslenmiş olan modelleri sayesinde çocuklarınıza oyun oynayabilecek daha geniş alanlar bırakabilmeniz mümkün olacaktır.

2. Çocuk odalarında çocuklara hareket edebilmelerine olanak sağlayabilmek için katlanabilir yatak seçeneklerini kullanmanızın da büyük bir faydasını görebilirsiniz. Çocuklarınız yatacağı zaman yatak olarak açılabilen diğer zamanlarda ise kapatılarak odanın daha geniş bir oyun alanı oluşturması için yeterli genişliği yaratabilecek yatak seçimleri de size diğer odalarda oyun oynamaları sorununu ortadan kaldırarak evin tüm dağınıklığının sadece çocuk odasında olmasına olanak sağlayacaktır. Özellikle çok çocuklu ailelerde evdeki dağınıklıktan şikayet edenler için geniş alana sahip çocuk odaları büyük bir önem taşımaktadır.

3. Elbise dolaplarından kurtulmanız faydanıza olacaktır. Yatak odalarında olduğu gibi çocuk odalarında da en çok yer kaplayan mobilyalardan biri olarak karşımıza çıkan elbise dolaplarından kurtulmanız sayesinde çocuklarınıza daha rahat hareket edebilecekleri alanlar yaratabilmeniz söz konusu olabilecektir. Özellikle de 3-4 çocuk sahibi aileler için her çocuğa bir dolap koymak yerine yatak ve ranza altlarında çekmeceler bulunan modelleri tercih etmeniz faydanıza olacaktır. Bunlar sayesinde hem çocuklarınızın eşyalarını koyabilecek çekmecelere sahip olmanız hem de elbise dolaplarının çok yer kaplaması sorunu ile baş edebilmeniz mümkün olacaktır.

4. Renk seçimlerinizi yaparken oldukça dikkatli olmalısınız. Çok çocuk olması ve bunların her biri için ayrı ranza kullanacak olmanız odanın daha küçük görünmesine neden olacağından rengarenk bir oda hazırlamanız daha küçük odalara dönüştürmenize neden olacaktır. Bu sebeple mavi beyaz ya da turuncu beyaz gibi sade ve en fazla iki renkli dekorasyona dikkat etmeniz odaların daha geniş görünmesi için daha doğru bir seçim olacaktır.

 

Bizler, Cüneyt ALAN ve ekibi olarak öncelikle size sonra da yaptığımız işe ve kendimize saygı duymasını bir ilke edindik. Yaklaşık 25 yıllık tecrübemizle iç ve dış dekorasyon adına kendimizi geliştirdik ve hakkımızda daima iyi şeyler konuşulmasını başardık.

Tüm iç ve dış dekorasyon işlerinizi yaptırmaya karar vermeden önce lütfen bize danışın.
Dekorasyon bir sanattır.Size ve sanatımıza değer veriyoruz.
CÜNEYT ALAN
0 532 654 35 80 – 0 545 608 21 79

Çok Çocuklu Aile Dekorasyonu

Çok Çocuklu Aile Dekorasyonu

İç ve dış dekorasyonlarda konusunda uzman,iş disiplin ve ahlak sahibi ekibimizle Ankara içi veya dışı tüm tadilat-tamirat işleriniz için daima hizmetinizdeyiz.Alçı, boya, mantolama, kartonpiyer, asma tavan, fayans ve diğer tüm kalem işlerinizin hepsini anahtar teslimi olacak şekilde tam ve eksiksiz olarak yapıyoruz.Cüneyt ALAN ve ekibi olarak kaliteli malzeme, modern ekipmanlar ve hatasız işçiliği uygun fiyatlarla buluşturuyoruz. Yaptığımız ödeme kolaylıklarıyla müşterilerimizi memnun etmek ve onları hayal ettikleri mekanlara kavuşturmayı kendimize bir ilke edindik. Yaklaşık 25 yıllık tecrübemizle mekanlara yakışacak en ekonomik tavsiyelerimizi görüş ve önerilerimizi siz değerli müşterilerimizle paylaşmaktayız. Dilediğiniz her konuda iletişim bölümümüzdeki formu doldurarak veya iletişim telefon numaralarımızı arayarak yer keşif-tasarım-fiyatlandırma hizmetimizden yararlanabilirsiniz.


çok çocuklu aile dekorasyonu,çok çocuklu ailelere dekorasyon önerileri,çok çocuklu ailelere dekorasyon tavsiyeleri,en güzel çocuk odaları,en güzel çocuk odası modelleri