cüneyt alan

Cüneyt ALAN

Cüneyt Alan’dan…

Yaklaşık 25 yıllık tecrübemizle siz değerli müşterilerimizin mekansal ihtiyaçlarına ve görsel zevklerine hitap ederek, modern, kaliteli ve şık mekanlar için dekorasyon tasarımları ile uygulamaları konusunda tüm beklentilere çözüm üretiyoruz.

Müşteri memnuniyeti hedefli, dekorasyon disiplininden kopmayan modern tasarımlarını, profesyonel uygulamalarla birleştiren ALAN DEKORASYON, uygun ödeme koşulları ve ekonomik maliyetleriyle sizlere en kaliteli dekorasyon hizmetlerini sunmaya devam ediyor. Teknoloji ve yenilikleri yakından takip ederek, en modern, kaliteli ve şık dekorasyon malzemelerini, uzman kadromuzla birleştiriyoruz.

cüneyt alan
cüneyt alan

ALAN DEKORASYON geleneksel anlamda bir ofis değil, tasarım ve uygulama alanında farklı dekorasyonların yer aldığı bir üretim ortamıdır. Cüneyt ALAN‘ın yanısıra, proje konuları üzerinde farklılaşan tasarımcı ve uzmanların bir araya geldiği bu profesyonel ekip 25 yıllık birikim ile uygulama alanını eleştirel bir kültür ve üretim ortamında buluşturmayı amaçlamaktadır. Buna yönelik olarak başta profesyonel birliktelik ve deneyim olmak üzere çeşitli kurum ve bireylerin katkı ve katılımlarına, geliştirilecek ortak proje ve beraberliklere açıktır.

DAHA ŞIK, DAHA MODERN, DAHA KALİTELİ MEKANLARDA BULUŞMAK DİLEĞİ İLE…