Dış Cephe Tadilat

Dış Cephe Tadilat

DIŞ CEPHE TADİLAT

Dış Cephe Tadilat; Evlerin iç mekânlarının seçiminde boya ne kadar önemliyse binaların dış cephelerinin boya seçimi de hem estetik hem de dayanıklılık açısından oldukça önem taşımaktadır. Dış cephe boyası seçerken dikkat edilmesi gereken en önemli nokta binanın içinde bulunduğu iklimsel şartlar ve boya yapılacak yüzeyin özellikleridir. Aşırı yağışlı ve nemli iklimlerde seçilen boyanın neme ve yağışa dayanıklı olması gerekmektedir. Bu tür iklimlere en uygun boya silikonlu dış cephe boyasıdır.

İklim az yağışlı ve güneşli ise o zaman boya neme dayanıklıktan ziyade güneş ışınlarına dayanıklı olmalıdır. Renk olarak açık renkli boyalar tercih edilmelidir. Düzgün, ince ve sıva yapılmayan bina yüzeylerinde düz boyalar yerine grenli boyaların kullanılması yüzeyde yapılan hataları örtecektir.

Binalara yapılan dış cephe boyalarının performansı kullanılacak malzemenin yanında işçiliğin kalitesi de önem taşımaktadır. Hatalı uygulamalar faydadan çok zarar verecektir. Binaların dış cephelerinin boyanmasında uzman firma ve ekibiyle çalışmanız size hem zaman kazandıracak hem de sizi maddi kayıplardan koruyacaktır.

Bizler, Cüneyt ALAN ve ekibi olarak öncelikle size sonra da yaptığımız işe ve kendimize sahip çıkıp saygı duymasını bir ilke edindik. Yaklaşık 25 yıllık tecrübemizle iç ve dış dekorasyon adına kendimizi geliştirdik ve hakkımızda daima iyi şeyler konuşulmasını başardık.

Dış Cephe Tadilat işlerinizi yaptırmaya karar vermeden önce lütfen bize danışın.
Dekorasyon bir sanattır.Size ve sanatımıza değer veriyoruz.
CÜNEYT ALAN
0 532 654 35 80 – 0 545 608 21 79

Dış cephe tadilat, dış cephe dekorasyon, dış cephe tadilat firmaları, dış cephe ustaları ankara, dış cephe tadilat ustası, dış cephe tadilat ve dekorasyon, iç ve dış cephe