Ana Menü

Doğal Dekorasyon

Dekoratif Kanvas Tablo

DOĞAL DEKORASYON

 

Cüneyt ALANDoğal Dekorasyon

Cüneyt ALAN ve Ekibi olarak doğal dekorasyon hakkındaki düşüncelerimizi ve bilgilerimizi paylaşmak için bir makale hazırlamak istedik siz değerli ziyaretçilerimiz için. Makalemizi yazarken doğallığımızı hiç bozmadık. J

Günümüzde modern yaşam, insan hayatını sürdürebilmek için verdiği nimet yanında, şehir hayatı, kapalı mekânlar, iç karartıcı ortamlar ve doğadan uzaklaştıran her şeyi beraberinde getiriyor.  Doğal dekorasyon tamamen sizin sadece seçimlerinizin oluşturduğu bir yelpaze olmalıdır. Hayatımızda unuttuğumuz ve uzaklaştığımız doğaya evde biraz daha yakın olmak için,  dekor içinde doğayı birleştirebilir,  doğal dekorla konfor ve sakinlik hissi üretebilirsiniz. Toprağın yalınlığını sevenler, doğada her türlü dekorasyon eşyasını bulabilir. Ağaçları, çiçekleri, toprağı hatırlatan şeylerle dekorasyonda doğanın ferahlığını yaşayabilirsiniz. Dekorasyonda doğallık konusunda ahşap ön planda gelmektedir. Ahşap ile dizayn edilen evlerde doğallık yakalanmaktadır. Ahşap, özellikle mobilyalarda ve zeminde sıklıkla tercih edilmektedir. Bunun yanı sıra tuğla ve eskitme taşlar da kullanılmaktadır. Dekorasyonlarınızda nötr bir palet boya kullanarak da kolayca doğal dekor tarzı ile huzur ve dinginlik sağlayabilir; sade,  rahat ve sofistike bir ortam yaratabilirsiniz.

doğal yaşam

doğal dekorasyon

  • Mesela koltuğun arkasına ilgi çekici bir ağaç dalı ya da odun parçası asabilir. Sahilden topladığınız deniz kabuklarıyla duvarlarınızı süsleyebilirsiniz.
  • Rafınızı birkaç kozalaklarla dekore edebilir, dere kenarından aldığınız taşları kaybolmasını istemediğiniz kâğıtların üzerine koyabilirsiniz. Hasır, ahşap aksesuarlar ile de doğal bir görüntü yakalamanız mümkün olacaktır. Böylece, sağlık ve şıklığı bir arada yaşamış olacaksınız. Bahçenizde veya parka düşmüş bir dalı alıp ve bir vazo yerleştirerek sadece hızlı ve doğal dekor çözüm yaratabilirsiniz. Raflar doğadan esinlenen koleksiyonlar görüntülemek için mükemmel bir yerdir.
  • Evinize yansıttığınız doğal ortamla, dışarıda gözünüze batan o kadar metali, dumanı, betonu… Yapay olan ne varsa… Boğazınıza kadar battığınız stresi eve geldiğinizde hiç olmazsa kapının arkasında bırakabiliriz.

Tüm iç ve dış dekorasyon işlerinizi yaptırmaya karar vermeden önce lütfen bize danışın.
Dekorasyon bir sanattır.Size ve sanatımıza değer veriyoruz.
CÜNEYT ALAN
0 532 654 35 80 – 0 545 608 21 79


Doğal dekorasyon, doğal yaşam, doğal dekorasyonlar, doğal dekorasyon modelleri, doğal dekorasyon resimleri, doğam dekorasyon nasıl olmalı, doğallık ve dekorasyon« (Önceki Resimler)
(Sonraki Resimler) »