Doğal Taş Döşeme

Doğal Taş Döşeme

DOĞAL TAŞ DÖŞEME

Bizler, Cüneyt ALAN ve ekibi olarak öncelikle size sonra da yaptığımız işe ve kendimize sahip çıkıp saygı duymasını bir ilke edindik. Yaklaşık 25 yıllık tecrübemizle iç ve dış dekorasyon adına kendimizi geliştirdik ve hakkımızda daima iyi şeyler konuşulmasını başardık.

Tüm iç ve dış dekorasyon işlerinizi yaptırmaya karar vermeden önce lütfen bize danışın.
Dekorasyon bir sanattır.Size ve sanatımıza değer veriyoruz.
CÜNEYT ALAN
0 532 654 35 80 – 0 545 608 21 79

 

Doğal Taş Döşeme: Cuneyt Alan Dekorasyon doğal taş döşeme ustaları birbirinden güzel doğa harikası doğal taşları evinize işyerinize bahçenize taşımaktadır.
Eskilerde daha çok takı ve desenli nesneler olarak karşımıza çıkan doğal taşlar artık evlerin de bir barçası haline geldi. Dinlendiriyor, hastalıklara şifa oluyor, negatif enerjiyi ortadan kaldırıyor… Son zamanlarda doğal taşlar gittikçe önem kazanmakta ve batı kültürünü de değiştirmeye aday gözüküyor.
Çünkü batı kültürü genelde takı tasarımına önem verirken şimdi bu değerli taşlar heryerde kullanılır hale geldi. Dolayısıyla da batıda bir yankı uyandırdı. Bu taşlardan en iyi şekilde yararlanabilmek için kullanım şekillerine çok dikkat etmek gerekli ve nasıl kullanılacağını bilmek gerekir.
Evin her karesindeler…
Doğal taşlar artık evin her bölmesindeler… Bazen bir heykelde, bazen bir duvara gönülen pano bazende evin sehpasının üzerinde karşınıza çıkabiliyor. Bu taşların dekarasyondaki kullanım amacı negatif enerjileri ve yaşamımızdaki olumsuzlukları yok ederek hayatımızı daha huzurlu ve anlamlı kılmaktır.
Hangisini seçmelisiniz?
Bu kristallerin insan bedenine etkileri farklı, bu yüzden seçimi esnasında dikkatli olmak gerekiyor. Hangi enerjiye daha çok ihtiyacınız varsa dekorasyonda onu ön plana çıkarmanız lazım. Huzura ihtiyacınız varsa, enerji akışını hızlandıran bir seçim sizi mutsuz edecektir. Bu taşlar 30 – 100 santim mesafeden etki ediyor, o yüzden ne çok yakına ne de fazla uzağa yerleştirmelisiniz.
Nasıl kullanacaksınız ?
Doğal taşlardan öncelikle ilgiyi görenlerin başında sedef taşı gelmektedir. Bunun nedeni
insanı arındırma, temizleme özelliği olmasıdır.
Aşk taşı sedef ve cinsel gücü artıran yakut ikinci sırada yer alıyor. Bunların değersiz taşlarla mozaikleştirilmeside en çok tercih edilen yöntemlerden biridir. Doğal taşları evin içerisine yerleştirilmek için en çok enerji yaydığı yer olan yatak odaları öneriliyor. Örneğin yakut cinselliği artırdığından dolayı en çok tercih edildiği yerler yatak odalarıdır. Bu yüzden yatak odalarında zeminlere yakutlu motifler yaptırılıyor. Ayrıca yakut negatif enerjiyide temizlediğinden dolayı yakutlu zemin üzerinde çıplak ayakla dolaşmakta insanı rahatlatıyor. Sedef taşı ise yaralara ve hastalıklara karşı kullanıldığı için banyoya veya sehpalara koymak daha iyi geliyor. Toplantı masalarında veya işyerlerinde kalsedon taşı kullanmak iş yerindeki enerjiyi yükseltiyor. Toplantıda rahat konuşma olanağı veriyor.Aşağıda Cuneyt Alan Dekorasyon Doğal taş döşeme örneklerini inceleyebilirsiniz.

 

doğal taş döşeme, doğal taş döşeme nasıl yapılır, doğal taş döşeme çeşitleri, doğal taş fiyatları, doğal taş resimleri, doğal taş nedir, doğal taş malzeme fiyatları, cuneyt alan