Ana Menü

Duvar Kağıtlı Ev Dekorasyonu

Evist Dekorasyon

DUVAR KAĞITLI EV DEKORASYONU

 

Cüneyt ALANDuvar Kağıtlı Ev Dekorasyonu

Yaşam alanlarımızın dizaynı bizleri manevi yönden mutlu etmeli, maddi yönden ise düşündürmemelidir. Bu yüzden duvarlardan başlayan ev dekorasyonu serüveninin en baştan doğru bir çizgide ilerlemesi gerekmektedir. Bu noktada son yıllarda duvar boyaları yerlerini duvar kağıtlarına bırakıyor. Oldukça fazla talep gören duvar kağıtları çok farklı renk ve desenlerde olma özellikleri ile her bir bireye hitap edecek niteliktedirler. Kolay silinebilir olmaları, ekonomik olmaları, kire ve küfe geçit vermemeleri, ısı ve ses yalıtımını destekler nitelikte olmaları, istenildiği zaman rahatlıkla değiştirilebilir özelliklere sahip olmaları nedeni ile tüketicilerin duvar kağıdı dekorasyonu konusunda kriterlerini sağlayarak, bir numaraya yükselen duvar kağıtları geri dönüşüme katkıda bulunmaları ile de oldukça fazla dikkat çekiyor. Ankara Boyacı

Daha çok alışılagelmiş renklerin dışına çıkarak, hayatlarına renk ve değişiklik katmak isteyenlerin tercih ettiği bu iç dekorasyon öğeleri dayanıklı olmaları özellikleri ile de tercih edilenler arasında bir numaraya yükselebiliyor. Kağıtlar, bünyesinde kesinlikle hiçbir zararlı öğe bulundurmadan üretiliyor veyoğun asit içermeyen temizlik malzemeleri aracılığı ile sadece temiz bir bez yardımıyla silinebiliyor. Bu nokta da ev hanımlarına ya da temizlik konusunda ihtiyaç duyulan yardımcılara oldukça büyük kolaylıklar sağlıyor. Bu duvar kağıtları aynı zamanda oldukça da dayanıklı. Kullanım talimatlarının doğru bir şekilde yerine getirilmesi durumunda uzun yıllar boyunca duvarlarda ki yerlerini koruyabiliyorlar. Evinizin odalarında farklılık yaratmak adına değişik modeller kullanabilirsiniz. İnter Mobilya ile dekorasyon konusun da yeni fikirlerini tasarımlarına yansıtarak evinizin her alanında yaşamınıza uygun dekoratif uygulamalar kullanabilirsiniz.

Bizler, Cüneyt ALAN ve ekibi olarak öncelikle size sonra da yaptığımız işe ve kendimize saygı duymasını bir ilke edindik. Yaklaşık 25 yıllık tecrübemizle iç ve dış dekorasyon adına kendimizi geliştirdik ve hakkımızda daima iyi şeyler konuşulmasını başardık.

Tüm iç ve dış dekorasyon işlerinizi yaptırmaya karar vermeden önce bize danışın.
Dekorasyon bir sanattır.Size ve sanatımıza değer veriyoruz. Ankara Boyacı
CÜNEYT ALAN
0 532 654 35 80 – 0 545 608 21 79

Duvar Kağıtlı Ev Dekorasyonu

Duvar Kağıtlı Ev Dekorasyonu


 

Duvar Kağıtlı Ev Dekorasyonu, dekoratif duvar kağıtları, duvar kağıdı dekorasyonu, ev dekorasyon malzemeleri, inter mobilya, ev dekorasyonu, dekorasyon, duvar kağıtları« (Önceki Resimler)
(Sonraki Resimler) »